• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az első komolyabb próbálkozás 225literrel

Szerintetek jó az elképzelés?

  • Nem, nem is véleményezném...

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    6
  • Poll closed .
Józsi ,egy totál képet is mutass ahol a lámpa is látszik.(y)
Ja még valami .
A TS porlasztóját nem próbáltad még betenni a lily alá???A felszálló oxigénbubikat szépen eltolja az áramlat az akvárium többi részébe is.
 
Ma beköltözött 5db Oto a régi lakók mellé.
Azt hiszem lassan megszüntetem a régi lakókat fajták szerint, könnyebb lesz az őszi újraindítás is talán...
 
Fejlemények:

Tegnap ismét lecarbóztam a Seiryu köveket, az Ati feljebb került ugye ami a zöldalga visszavonulását okozta, szépen megy le.
Az ecsettel nem bírok....
Lehet ez a Lily dolog nem is olyan "überfasza"? Most 1 szűrő megy 1 Lily van az akvában mégis marad az ecset, ami már a Mangrove-m is birtokba vette, azon meg a szép Tripartita Japan-om csücsül, és kezd rajta is megjelenni.
Nem értem...

Nagyon érik a Restart...
 
Szerintem itt is az áramlás lehet a gond, illetve, hogy talán túl kevés a talaj (?) és kikeveri belőle a mulmot. Itt is direktbe a homokra érkezik az áramlás és indul vissza, semmi nem akadályozza, hogy "hordja" a mulmot alul, a dekorhomokon látszik is a kosz.
 
Szerintem itt is az áramlás lehet a gond, illetve, hogy talán túl kevés a talaj (?) és kikeveri belőle a mulmot. Itt is direktbe a homokra érkezik az áramlás és indul vissza, semmi nem akadályozza, hogy "hordja" a mulmot alul, a dekorhomokon látszik is a kosz.

Máshol miért nem gond a dekorhomok Lilyvel :)?
 
Mert nem veri telibe az áramlás :) Bár csak okoskodom, nálam tapasztaltabbak is vannak :) Én csak Viktor szemléltető ábrájából kiindulva tippeltem a hiba okára. ;)

Attól még lehet jóra tippelsz :), sajnos a szakmai/tapasztalt/tanácsadó figurák kiszoktak a naplóimból :)
 
teggeld be őket :) Amúgy lehet, hogy a harcsáid is segítenek az ecsetnek, állandóan túrnak, és így folyamatosan lebeghet a mulm.

Nem tudsz gazdit nekik?
Lassan elkezdeném megszüntetni az egyes fajokat...
Ha van ilyen halrajongó jelölted csak szólj!
 
Back
Oldal tetejére