• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az első komolyabb próbálkozás 225literrel

Szerintetek jó az elképzelés?

  • Nem, nem is véleményezném...

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    6
  • Poll closed .
Nem tudsz gazdit nekik?
Lassan elkezdeném megszüntetni az egyes fajokat...
Ha van ilyen halrajongó jelölted csak szólj!
Én a feleslegessé vált halaimat elvittem Zalaapátiba egy sráchoz, aki akvarisztikai cuccokkal foglalkozik. Vagy behozhatod a Gitta (?) néninek a Vásárcsarnok mellé. Ingyen átveszi ő is :)
 
@viktorlantos szerinted esélyes lehet valahogy élőlények kihalászása nélkül, hogy a dekorhomokot megszüntessem és Amazonia-t rakjak a helyére?
Vagy felejtős az ammónia elindulása miatt, illetve, hogy táptalajt gondolom nem tudnék lerakni mert egyből keveredne, az élőlények miatt nem tudom leengedni az összes vizet?
 
@viktorlantos szerinted esélyes lehet valahogy élőlények kihalászása nélkül, hogy a dekorhomokot megszüntessem és Amazonia-t rakjak a helyére?
Vagy felejtős az ammónia elindulása miatt, illetve, hogy táptalajt gondolom nem tudnék lerakni mert egyből keveredne, az élőlények miatt nem tudom leengedni az összes vizet?
Bár nem engem szólítottál meg :p, de szerintem simán mehet, csak environment talajjal pótolj. Ahogy @Luigi13 is csinálta ;) Leszívod, feltöltöd :)
 
Environment mehet!!! :) Célzottan kell szórni egy műanyag flakonból rögtönzött tölcsérrel és egy db 16-os csővel, hogy a vízben ne szálljon mindenfelé...

Úgy eldumáltunk, most vettem észre hogy írtál :).
Akkor ti ezzel a módszerrel cseréltetek dekorhomokot?
Hosszú távon nem gond ha amazonia keveredik rá erre a talajra?
Későbbiekben használható? Tápgolyó vagy rúd kellhet hozzá?
 
Úgy eldumáltunk, most vettem észre hogy írtál :).
Akkor ti ezzel a módszerrel cseréltetek dekorhomokot?
Hosszú távon nem gond ha amazonia keveredik rá erre a talajra?
Későbbiekben használható? Tápgolyó vagy rúd kellhet hozzá?
Az Environment-hez mi sosem tettünk tápgolyót vagy rudat és minden gyönyörűen nő benne. Az sem lehet gond, ha amzóniával keveredik.
 
Back
Oldal tetejére