• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

El Natural Zsoltiabéka akáctuskója

Úgy értettem, hogy a képeken lévő halak Boraras urophthalmoides-re hasonlít.
Hááát, megfogtatok. 🙈 A boltos sem biztos, hogy pontosan tudta. Most hogy utánanéztem a Gogolban én is látom. Ott van az a huncut felkiáltójel az oldalára fektetve. Köszi, majd alkalomadtán tájékoztatom az üzlet eladóját, hogy nekem engedmény jár, mert becsaptak... Hátha kapok néhány vigaszpéldányt is ingyen. 😃
 
Hááát, megfogtatok. 🙈 A boltos sem biztos, hogy pontosan tudta. Most hogy utánanéztem a Gogolban én is látom. Ott van az a huncut felkiáltójel az oldalára fektetve. Köszi, majd alkalomadtán tájékoztatom az üzlet eladóját, hogy nekem engedmény jár, mert becsaptak... Hátha kapok néhány vigaszpéldányt is ingyen. 😃
Visszanézve a beszélgetést: magabiztosságom abból fakadt, hogy azt hittem, a csíkosnak nincs több változata. Úgyhogy részemről ez csak véletlen beletrafálás. Bocs a kontárkodásért. :)
 
Nem talált. Nagyon nem. 😃
Nincs szűrés.
Van. A kezdeteknél nem volt, de ennél az üvegnél fel kellett adni a kemény vonalas el naturált.
Ez nagyjából igaz. Itt - ott megjelenik a tuskó tetején egy-egy zöld foltocska, amit rendre maguktól eltakarítanak a jószágok.
Nem az aranymetszes pontban van a csiga, pedig vártál rá egy órát fényképezőgéppel a kezedben, de mikor odaért volna lepottyant a fűszál végéről, közben elhűlt a vacsora.
Fél percem volt fotózni vacsi előtt, aranymetszésről nem igazán volt gondolatom ebben az üvegben. (anno
örültem, hogy befér a tuskó...)
Szóval még mindig nyitott a kérdésem. 🙂
 
A galaxyk nem egy irányban úsznak, pedig a boltban még Lórinak megcsinálták.
Jogos, nem is kocsikáztam fel Budapestre. Ezek elég neveletlen egy társaság. 🤣
A chihiros lámpa?
Az.🥇😊💥🎇🎉🎊✨👏👏👏 A párom kikuncsorogta, hogy legyen olyan a fény, mint a vörösköves 200 literesen. Mondtam neki, hogy derága leszen!
Erre őnaccsága: "De jaó es lesz!" ✌️✌️✌️
 
Jogos, nem is kocsikáztam fel Budapestre. Ezek elég neveletlen egy társaság. 🤣

Az.🥇😊💥🎇🎉🎊✨👏👏👏 A párom kikuncsorogta, hogy legyen olyan a fény, mint a vörösköves 200 literesen. Mondtam neki, hogy derága leszen!
Erre őnaccsága: "De jaó es lesz!" ✌️✌️✌️
Azt hittem, valami nem jó az akváriumban. Kiába kerestem, nem találtam hibát.
Egyébként irigyellek. Nálunk fordított a helyzet: általában nekem kell kiharcolnom, hogy vehessek valamilyen akváriumi cuccot (a saját pénzemből) :)
 
Back
Oldal tetejére