• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Escape from plant to plant

@mmccannon Nem volt a szemével semmi különös, de csak az egyikkel látott és azzal is csak közelre. Pár hónapja türelmesen kellett etetni, csipesszel mindig a jó oldalra pöckölni a kaját.
Az egész hal küllemre rendben volt, kicsit soványabb lett és vagy egy éve nem épített fészket sem már. Utolsó napjait a növények között pihegve töltötte, élelmet sem fogadott már el.
@Verhó ma délután elviszi tőlem az anubiasokat az akváriummal és talajjal együtt, Ő volt az első aki személyesen el is tudja gyors vinni, hogy bonthassam a technikát. Fel fognak kerülni az eladó cuccok topikba.
 
@mmccannon Nem volt a szemével semmi különös, de csak az egyikkel látott és azzal is csak közelre. Pár hónapja türelmesen kellett etetni, csipesszel mindig a jó oldalra pöckölni a kaját.
Az egész hal küllemre rendben volt, kicsit soványabb lett és vagy egy éve nem épített fészket sem már. Utolsó napjait a növények között pihegve töltötte, élelmet sem fogadott már el.
@Verhó ma délután elviszi tőlem az anubiasokat az akváriummal és talajjal együtt, Ő volt az első aki személyesen el is tudja gyors vinni, hogy bonthassam a technikát. Fel fognak kerülni az eladó cuccok topikba.
Sajnálom szegényt.
Köszi, de engem csak az anubiaszos fa érdekelt volna.
 
Csak az akváriumból hajlandó inni a macska
@pradam hidd el, szebb egy fedettlen akvárium, mint egy macskaszökökút.
A garnélák teljesen macskakomparibilisek. Betta + macska duóval is lehet próbálkozni. A hel vérmérsékletétöl függ, hogy belecsip-e a macska nyelvébe, vagy inkább meglapul a susnyásban.

Szerintem a "macska" mint indok az akvarizálás abbahagyására, elfogadhatatlan.
 
@pradam hidd el, szebb egy fedettlen akvárium, mint egy macskaszökökút.
A garnélák teljesen macskakomparibilisek. Betta + macska duóval is lehet próbálkozni. A hel vérmérsékletétöl függ, hogy belecsip-e a macska nyelvébe, vagy inkább meglapul a susnyásban.

Szerintem a "macska" mint indok az akvarizálás abbahagyására, elfogadhatatlan.
A betta és mi macska duónk nem éppen voltak akkor jó páros :) Az akvárium már csak a betta miatt volt. Körbe építve mindennel, hogy a macska ne is lássa. Amikor odafért könyékig benne volt vagy csuromvizesen két lábbal lógott a kis kocka oldalán, áztatva mindent, vagy a lámpa az akváriumban (!) világított. Nem hibáztatom, kis lakás a miénk és sajnos nem mindig tudjuk lefárasztani. A bettától semmiképpen nem szerettünk volna megválni, az évek alatt hozzánk nőtt, ezért lett elbarikádozva, hogy legalább vénségére nyugalma legyen. Sőt, ha EZ a betta 10 évig élne akkor 10 évig lett volna papírtasakokkal beborított komódon a kocka. Nem magyarázkodom a kedvem is alább hagyott, ahogy az aktivitásomból látszik, de felőlem nyugodtan elpötyöghetett volna attól.

Nagyon kedvesek vagytok, én pedig hálás a sok segítségért amit kaptam tőletek. A hobbit ahogy írtam félreteszem, nem végleg abbahagyom, hiszen előre úgy sem tudom már többször "visszatértem". Az biztos, hogy sokkal nagyobb akváriumot szeretnék majd ha egyszer kertesházba költözünk. Egyébként egy Wabi Kusát megpróbálnék majd, olyat sem csináltam, talán ez lesz a következő projektem a vitrinben.

Aquascaping contest fotó a végére :D
1.jpg
 
Back
Oldal tetejére