• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Tündérek kertje

Sziasztok.
Gyors helyzet jelentés, hogy legyen is valami élet ebben a naplóban.
A tündérek kertje szét lett bontva, újra sem fog már indulni. Felszámoltam végleg, a technikát próbálom eladni, hogy az új hobbyra tudjak fordítani belőle. Kicsit elszámoltam a dolgot azt hittem hamarabb kifutnak a dolgok. Nem így volt így több alkalmi vételről is lemaradtam sikeresen. Jelenleg úgy fest egy komoly drón beszerzése marad jövőre mert ház felújításba is kezdünk erre is kell némi pénz. A régi géphez megrendeltem az alkatrészeket, majd valamikor szeptember elején fog megjönni távoli barátainktól. Viszont ez a gép maximom gyakorolni jó így mindenképpen akartam valami komolyabbat ha már tolni kell a profi gép beszerzését. Ha minden jól megy akkor sikerül vennem egy gépet ami igaz nem mai darab, de van rajta 3 tengelyes gimbal és egy 4K akció kamera csücsül rajta. Ezt jutányos áron tudom megvenni. Jöhetnek majd a jobb felvételek.
A kis kocka üzemel még egyenlőre. Növények elvannak, bucék sprintelnek ez igen meg is lepett. Sajnos a prl csapat lassan kikopott. Már csak egy db van. Ha ő is eltünik akkor leállítom ezt is és a növények mennek a halas akiba illetve az egyetlen ketrec harcos sün csiga.
A halas akvárium is cserélődni fog idővel egy sarok akváriumra. Még nem teljesen tiszta, hogy vegyes halas low lesz vagy sügeres. Ez majd akkor fog elválni mikor már látni fogom az üveget.
Egyenlőre ennyi, köszi hogy benéztél🙂
 
Ma délután nagy felhő vonulás volt nálunk. Gyorsan elővettem a gimbal-t és indult a felvétel 🙂
Vissza nézve a felvételt érdekes formákat lehet látni😁
Ez nagyon klassz lett! Kicsit megint gyereknek érezhettem magam. :)
Öreg csontjaimmal úgysem tudnám hanyadt vágni magam a szikkasztó árokban. ☹
 
Na akkor megvan az álom, gratu és leld sok örömöd benne.
Sajnos ez nem az én madárkám😁 volt főnökömé. Gyakorolni voltam ma a géppel szombatra. Amerikai autós találkozón fogok drón felvételeket csinálni amolyan megbízásból🙂
Egyébként ez a típus hiába profi gép, nem tetszik. Maga a formája, alakja, kinézete. Más gépet nézegetek igaz ebben a márkában🙂
 
Ha így folytatom lassan megismerem az összes környékbeli szomszédot😂

Igazad volt, amikor azt írtad, hogy nem fognak tetszeni a feltett videóid!

Az se tetszik, hogy a műholdról kémkednek utánam, de az ellen tehetetlen vagyok.
Viszont, ha az egyik szomszédom filmezné a teljesen zárt udvaromat, és gyakorlatilag behatolna a magánterületemre, akkor egy alkalmas időben, egy szép nyári estén, a barátaimmal (és néhány baseball ütővel) nagyon kedvesen megkérdezném tőle, hogy
HOGY VESZI A BÁTORSÁGOT?!
 
Utoljára módosított:
Igazad volt, amikor azt írtad, hogy nem fognak tetszeni a feltett videóid!

Az se tetszik, hogy a műholdról kémkednek utánam, de az ellen tehetetlen vagyok.
Viszont, ha az egyik szomszédom filmezné a teljesen zárt udvaromat, és gyakorlatilag behatolna a magánterületemre, akkor egy alkalmas időben, egy szép nyári estén, a barátaimmal (és néhány baseball ütővel) nagyon kedvesen megkérdezném tőle, hogy
HOGY VESZI A BÁTORSÁGOT?!
Ezt nem kommentálnám mert nagy veszekedés lenne belőle🙂
Ha zavar ne nézd, ennyivel zárnám le🙂
 
Back
Oldal tetejére