• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Tündérek kertje

Eddig úgy fest minden rendben van ebben a pici kockában. Növényeken nem látom, hogy problémájuk lenne a környezettel. Az biztos, hogy a vörös növényeknek idővel annyi lesz, mert ez a fény minden csak nem növényezésre alkalmas. Van benne két tő buce amit úgy látok tetszik nekik ez a kevés fény és hozzák a hajtásokat.
garnélák beszoktatás után mikor bekerültek igen izgatottan viselkedtek. Cikkáztak jobbra balra fel le azt hittem valami nagyon nem oké a vízzel és az a bajuk. TDS mérőn kívül semmim nincs így mértem vele egyet 130ppm volt a víz. Kivártam mert mást nem igen tudtam tenni. Úgy fest csak beköltözési izgalom volt részükről mert azóta minden rendben van.
Na de ne kiabáljak el semmit sem, maradjon minden így😊77240
 
Eddig úgy fest minden rendben van ebben a pici kockában. Növényeken nem látom, hogy problémájuk lenne a környezettel. Az biztos, hogy a vörös növényeknek idővel annyi lesz, mert ez a fény minden csak nem növényezésre alkalmas. Van benne két tő buce amit úgy látok tetszik nekik ez a kevés fény és hozzák a hajtásokat.
garnélák beszoktatás után mikor bekerültek igen izgatottan viselkedtek. Cikkáztak jobbra balra fel le azt hittem valami nagyon nem oké a vízzel és az a bajuk. TDS mérőn kívül semmim nincs így mértem vele egyet 130ppm volt a víz. Kivártam mert mást nem igen tudtam tenni. Úgy fest csak beköltözési izgalom volt részükről mert azóta minden rendben van.
Na de ne kiabáljak el semmit sem, maradjon minden így😊View attachment 77240
Nem lesz gond, a növényeknél várható a hiszti,de megszokják.
Nálam is hiszti volt mikor átkerültek a low-ba high-ből.
Szép lesz hajrá!
 
Sziasztok.
A kis akva üzemel zökkenő mentesen, garnélák megvannak, kapirgálnak😊
Úgy gondoltam, hogy a drónos videókat ebben a naplóban fogom megosztani már ami arra érdemes lehet😂 ma délelőtt víz parton próbálgattuk. Egyenlőre messzebb nem mertem be engedni a víz felé, jobb félni mint elveszíteni a gépet alapon😁 sajnos semmilyen kontroll infóm nincs a gépről repülés közben (akku állapota, távolság, magasság stb stb) így csak óvatosan kezelem. Majd az utódjával jobb repülések és videók lesznek🙂
 
Back
Oldal tetejére