• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás TGY - Caridina

Beköltözött tíz új Red Calceo Bee (Red Dragon Blood) kiemelkedő vérvonalból :)
Elvben nagyrészük lány, tehát remélhetőleg megtalálják egymást a fiúkkal.
View attachment 91965
Nekem ez a fajta nem annyira bejövős, de ha erős vérvonalú super crs vagy cbs csapatod lesz, azok majd érdekelnének. Vagy azokból nem tervezel beszerezni?
 
Nekem ez a fajta nem annyira bejövős, de ha erős vérvonalú super crs vagy cbs csapatod lesz, azok majd érdekelnének. Vagy azokból nem tervezel beszerezni?
Super CRS/CBS-t még nem terveztem beszerezni. Nekem a Taiwan-ok jobban bejönnek. Azokból szeretnék stabilan minden színt.
Viszont az Eladó garnélák utolsó hirdetésében tettem fel PRL CRS-eket. Nagyon tempósan szaporodnak. Etele-féle példányok, a kicsik - kivétel nélkül - ugyanúgy néznek ki, mint a szüleik, tehát jófajta, stabil vonal.
Ha esetleg tetszenek, írd meg privátban, hogy milyen ár felelne meg neked. Annyit segítettél már nekem, hogy szerintem megegyezünk.
 
Super CRS/CBS-t még nem terveztem beszerezni. Nekem a Taiwan-ok jobban bejönnek. Azokból szeretnék stabilan minden színt.
Viszont az Eladó garnélák utolsó hirdetésében tettem fel PRL CRS-eket. Nagyon tempósan szaporodnak. Etele-féle példányok, a kicsik - kivétel nélkül - ugyanúgy néznek ki, mint a szüleik, tehát jófajta, stabil vonal.
Ha esetleg tetszenek, írd meg privátban, hogy milyen ár felelne meg neked. Annyit segítettél már nekem, hogy szerintem megegyezünk.
Nagyon köszönöm, de én a taiwan minden árnyalatát, tigriseket és PRL szépségek tucatjait is legyilkoltam már, ezekkel biztosan nem próbálkozom mostanában, de nagyon kedves a felajánlásod, igazán jól esett!😘
 
Lehet, sok neki a fény. Nálam melawi csinált ilyet a víz tetején levő levelekkel, ha lejjebb került, normálisan hajtott. A tápanyagra nincs ötletem, ha az okozza.
Ha már fénygond, nem lehetséges, hogy a TÚL KEVÉS fény okozza? Lévén garnélás akváriumok, kifejezetten alacsony a fényerő.
 
Ha már fénygond, nem lehetséges, hogy a TÚL KEVÉS fény okozza? Lévén garnélás akváriumok, kifejezetten alacsony a fényerő.
Kevés fény nem okozhatja. Nálam aztán valóban 💩 a fényerő, semmi tápozás, rengeteg bucém van fent, lent és középen is, de pöndörödés sosem volt.
 
Kevés fény nem okozhatja. Nálam aztán valóban 💩 a fényerő, semmi tápozás, rengeteg bucém van fent, lent és középen is, de pöndörödés sosem volt.
Azért gondoltam tápanyaghiányra, mert - tudomásom szerint - nitrát és foszfát nincs a tápjukban.
 
Saját tenyésztésű Amanok egy már lepetézett anyával :)
amano1.jpg
Ma láttam először, hogy bátrabban előjönnek és aktívan ételt keresnek.
Persze ez csak a legidősebbekre vonatkozik, a legkisebbek - amik tegnap kerültek be az akváriumba - talán ha 1.5mm lehetnek.
 
Back
Oldal tetejére