• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás TGY - Caridina

Lehet kéne adnom nekik még egy esélyt.
De engem nagyon lehúztak. És nem válaszoltak a hivatalos panaszokra sem. A negatív feedbacket meg eltüntették az oldalukról...
De jó látni hogy nem reménytelenek. 😉
Ez érdekes, nekem nem volt ilyen tapasztalatom. Decemberben, Januárban és Februárban rendeltem.
 
Utoljára módosított:
Olyan mattnak tűnt újonnan, de most megnéztem és semmi baj nincs vele. Már nem írnám, hogy nem tetszik :)

Glas Garten Environment talaj + EBITENGU (közvetlenül Taiwanról származó) Taiwan Bee Wine Red-del
View attachment 91011

Ebi Gold talaj a PRL CRS-ek alatt
View attachment 91012

View attachment 91013
Ista Ph5.5 talaj Taiwan Pandákkal
Azért kérdeztem, mert egy leendő garnélás akváriumba Environment talajt terveztem. Színre talán kicsit világosabbnak tűnik, mint az Amazonia.
 
Azért kérdeztem, mert egy leendő garnélás akváriumba Environment talajt terveztem. Színre talán kicsit világosabbnak tűnik, mint az Amazonia.
Szerintem, bármelyik, direkt garnélás talaj, egy emelettel jobb mint az Amazonia, ami ugyebár növényeknek van kitalálva.
 
ezek szerint neked bejött a Rendo-tól való rendelés?
Én egyszer rendeltem de elég nagy csalódás volt.
ezen mondjuk énis csodálkoztam!
Több negatív kritika van a neten mint pozítív róluk!
A GA sok is megszívták még az elején velük! azóta is savanyú a szájízük ha Rendot hallanak!
 
Ez érdekes, nekem nem volt ilyen tapasztalatom. Decemberben, Januárban és Februárban rendeltem.
megkérdezhetem hogy mért ők? véletlenszerűen vagy tudatossan, mivel ök importálják a garnélákat taiwanból.
nem is kellene amúgy németországig eljönni értük, szomszédságban is vannak igen szép garnélák!
Ebi gold talajjal nem lőttél mellé!
 
"Újszülött" Amanok, immáron édes vízben :D :D:D
Kb. 30 darab :) Nagyon aprók, akkorák mint egy normál újszülött caridina, vagy neocaridina.
Holnap teszem be őket az akváriumukba, ha kibírják az éjszakát.
újszülött AMANO-k
Megírom, hogy még élnek-e reggel.
Azta, ez igen! 👍Megemelem a kalapom, ez csak nagyon kevés embernek sikerül.
Az amano szaporítasa topikban írhatnál róla, ha nem titok, melyik módszer szerint és hogyan sikerült?
 
Azta, ez igen! 👍Megemelem a kalapom, ez csak nagyon kevés embernek sikerül.
Az amano szaporítasa topikban írhatnál róla, ha nem titok, melyik módszer szerint és hogyan sikerült?
Akkor gondoltam, ha sikerül felnevelni őket. :)
@Luigi13 -ékkal beszélgettem, és Attila azt mondta, hogy eddig sokan eljutottak csak nem maradtak életben, édesvízben a kicsik.
 
Akkor gondoltam, ha sikerül felnevelni őket. :)
@Luigi13 -ékkal beszélgettem, és Attila azt mondta, hogy eddig sokan eljutottak csak nem maradtak életben, édesvízben a kicsik.
Szerintem sokan nem jutnak el idáig sem. Nagyon szép eredmény már így is, büszke lehetsz magadra!👍
 
Segítség, illetve tanács kéne. A Red Calceo Beek (Red Dragon-blood) nem szaporodnak, pedig már gigantikusak.
Csináltam néhány fotót, hátha látszik rajtuk az ok. Olyasmire gondolok, hogy esetleg az összes nőstény (vagy hím)
Kérem a hozzáértőket, hogy adjanak tanácsot!
kep32.jpg
kep30.jpg kep31.jpg kep33.jpg kep34.jpg kep35.jpg kep36.jpg
 
Megkeresem @Etele -t, hátha tudok még venni tőle. De kérdés, hogy mit? Hímet? Nőstényt?
Vagy amire most gondolok, hogy három ilyet, három olyat. Szerintetek ez jó megoldás?
 
Tegyél valami hibajavítós pöttyöt a meglévők hátára, így később kiderülhet, kinek volt igaza.
 
Back
Oldal tetejére