• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Talachi csapat - The Rupture

@inadsz
Jellemzően suli után megyek, még így is simán kiérek. Igaz csak 1-2 óra hosszra.
Most mondjuk pont lyukas nap van érettségi miatt;)

Egyébként én flame mohát és Riccardiát raknék. Hajrá Ádám!
 
A múltkor milyen növény volt amivel eljátszottatok PS-el talán anubias? Az nem lenne jó a helyére? Csak kérdezem, nekem tetszett azzal is. Közben megleltem a képet is:
20855753_7c1f022b458861dc88e2acf4035189bf_l.jpg
 
Ez az, ami szintén nagyon bejövős nálam: egyszerű, tiszta, üde, szép!

Mondjuk a rendezői jobb oldalon lévő növény nekem kissé kilóg, de ugye ízlések és pofonok...

Hajrá srácok, csak így tovább!:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
 
Mesélek.

Szóval csak én voltam, mert feinadamnak közbejött valami.
Cserébe nem csináltam sok mindent, mert nem tudtam mit. Kikaptam a tenellust elölről, helyére ment be riccardiából annyi amennyit találtam máshol fölöslegben. A maradék helyet pedig föltöltöttem flame mohával. Abból azért akadt elég egy karnyújtásnyi távolságon belül...;)
Szerintem jó lett. Ha fotózás előtt ki tudsz menni korábban kicsit kozmetikázni, nem lesz gond. De lehet, hogy még érdemes lenne ránézni jövő hét közepe táján is. Majd valaki biztos megsúgja, milyenek az állapotok.

Egyébként találtam a fűben egy tigrist és egy otot. Nem tudom, mi bajuk lehetett, de szemlátomást meg voltak dögölve:(
 
Back
Oldal tetejére