• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Ozzy csapat - Blue Lagoon

milyen méretben s milyen anyagra szeretnéd? festővászon? -- kérésre dedikáljuk is :D
Mindenképpen vászonra,szigorúan olajjal,és jöhetnek a monogrammok is rá.Természetesen csak saját készítés lehet ,nem adhatjátok ki a melót külsősnek.Ezen kritériumoknak megfelelvén mehet a meló;):)
 
milyen méretben s milyen anyagra szeretnéd? festővászon? -- kérésre dedikáljuk is :D

Van azaz IKEA-ás hármas képkeret. Tetszett és vettem is, de nem raktam bele képet, majd végül a "gyári" mintaképpel együtt tettem ki a falra, hogy ne kelljen kerülgetni. Igénytelen-e vagyok? :oops: Nos, pont arra gondoltam, hogy ezt a három akváriumot szívesen beletenném, jópofa lenne. Lehet, hogy ebből a célból vásároltam már öt éve, csak nem tudtam róla. :)

Szóval egy ilyen dedikálós partiban benne lennék. :rolleyes:
 
Ja, én is ezt csináltam 500 és 1000 között. De mondjuk az egy másik kategória. :wacky::ROFLMAO:

A tietek tényleg nem olyan rossz eredmény. Gratula! :D
 
nem volt véletlen a hasgörcsöm egész nap, MEGJÖTT!!!
tumblr_nad1yviZxc1qzjz1ro1_1280.png

gratulálok magunknak!!!!
 
Gratulálok a csapatnak! De szerintem ennek az akváriumnak előrébb kellett volna végeznie. Néha tényleg kicsit érthetetlen a pontozási szisztéma.
 
Back
Oldal tetejére