• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Piga csapat - Eweni

Nekem is a ketteske tetszik a legjobban ,de mondjuk én adnék @Cecska Tibcsi szavára is, ha szerinte az első is jó akkor felőlem az is lehetne a befutó.Srácok,ugy van tervbe hogy 2 hét múlva megnézem a szépséget a való életben is ,nem csak monitoron keresztül.Jövő hétem a leányomnak táncverseny Pécsen ,azt a következő szombat Törökbálint-Budepest.;):woot:Már nagyon várom(y)

Köszönöm ezúton is @viktorlantos és @eMZé a gyönyörű fotókat.Öröm ránézni:)
 
Nekem a Green Aqua-s werk fotók jobban tetszettek, mélyebb, erősebb, életteli képek voltak ...bocsi. Az aki hibátlan, de ezek a képek olyanok, mintha egy atomrobbanás lenne az aki előtt az elsütéskor...vagy ez szándékosan ilyen? Nem kötözködök, csak de...:)

Ennyi volt 500 watt mivel raw annyit tekerek le belole amennyit kell de akkor sotet lesz a hatter is es visszajon a felszin
 
Sokan szavaztatok a kettes fotóra. Eredetileg be sem akartam tenni a csomagba megmondom miért :)

Bár a halak szuperül kanyarodtak előre. Az életben szépen körbe tereltük őket a srácokkal és le is úsztak a jobb oldalon ahogy kell.

De ezen a pillanat képen a kanyarodó kis csapat forma olyan mintha egy golyó forma lenne a szila tetején. Az egész akváriumot nagyon központossá teszi. Eltűntetve azt a kicsi asszimetriát, ami volt neki.
Szóval nálam nem ez a legjobb.

Ez ugyan nem került fel csak a montázsra, de szerintem jobb:
Scaper's Day Contest - Piga Team | Flickr - Photo Sharing!

A kis minta fotókat nézve lehet könnyebb választani, hogy nem a részletekre figyelsz, csak a halak és a layout összhangjára. Szóval érdemes még egyszer ránézni a kis bélyeg képekre.
De bármelyik is legyen a végső szerintem büszkén oda lehet rakni bárhova.
 
De ezen a pillanat képen a kanyarodó kis csapat forma olyan mintha egy golyó forma lenne a szila tetején. Az egész akváriumot nagyon központossá teszi. Eltűntetve azt a kicsi asszimetriát, ami volt neki.

Tény, hogy nagyon vonzza a szemet az a remek dinamika ahogy örvénylik a raj és ez elvonja a figyelmet is.

Ezért hülyeség halat rakni egy akváriumba. Vagy nem állnak jól, vagy túl jól állnak, csak a baj van velük. :)

Ez ugyan nem került fel csak a montázsra, de szerintem jobb:
Scaper's Day Contest - Piga Team | Flickr - Photo Sharing!

Nekem ez is nagyon tetszik!
 
Nekem a Green Aqua-s werk fotók jobban tetszettek, mélyebb, erősebb, életteli képek voltak ...bocsi. Az aki hibátlan, de ezek a képek olyanok, mintha egy atomrobbanás lenne az aki előtt az elsütéskor...vagy ez szándékosan ilyen? Nem kötözködök, csak de...:)

Nah ez a bajom....

Sötétek lesznek a dekorok, a halak, a kék túlságosan hangsúlyos lesz stb.

NADE! A kiválasztott fotóra majd csinálok 1-2 ilyen verziót és az megy amire rábólint Piga meg a csapat.

HD9A4064-dark.jpg
 
Nah ez a bajom....

Sötétek lesznek a dekorok, a halak, a kék túlságosan hangsúlyos lesz stb.

NADE! A kiválasztott fotóra majd csinálok 1-2 ilyen verziót és az megy amire rábólint Piga meg a csapat.

HD9A4064-dark.jpg
Ezen a fotón valóban jobban mutatnak a halak.De talán lehetne egy kicsit világosabb.Nekem okés a képválasztás.(y):)Mit gondoltok srácok?
 
  • Like
Reactions: TZ
Nah ez a bajom....

Sötétek lesznek a dekorok, a halak, a kék túlságosan hangsúlyos lesz stb.

NADE! A kiválasztott fotóra majd csinálok 1-2 ilyen verziót és az megy amire rábólint Piga meg a csapat.

HD9A4064-dark.jpg
Tényleg nagyon jó ez is ,igazad van @viktorlantos.Én ,igy ahogy van a fotó "megvettem".:eek:;):)Ha @Piga-nak is okés akkor felőlem is:snaphappy::woot:
 
Back
Oldal tetejére