• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Piga csapat - Eweni

Nem tudom, hogy eddig hozzászóltam-e a témához, mindenesetre az indításnál nem igazán tetszett ez a scape. Mostanra gyönyörűen összeért az egész, belakták a növények. De sajnos nem érzem igazán természetesnek, kicsit "túl letisztult" még mindig.
 
Nos, szerintem úgy tökéletes, ahogy van!
Amanda remek választás volt: színben, méretben, hangulatban szuperül illik ide.

Gratulálok minden résztvevőnek, aki megalkotta és persze azóta is gondozza, fejleszti és ápolgatja!
(y)
 
Nagyon szép fotók,és nagyon szép akvárium.Ha ugy érzed jónak szerintem lőheted a képeket,de @Piga azért erősítsen meg :)(y):woot:
9. hét

Az van, hogy ez az akvárium kész :)
Szerintem bármilyen nyírás csak rontana a képen. Ma az Amandák is elemükben voltak. Ha fotózáson is így úszkálnak majd akkor imádni fogjuk őket :)
Talán 1 hete @Piga rákapcsolta a 602-es Aquasky-t. Rövid idő volt de láthatóan a Micranthemum Monte Carlo és a többi növény is meghálálta a d vitaminokat :)

Fotózhatom?

Scaper's Day Week 9th by viktorlantos, on Flickr

Scaper's Day Week 9th by viktorlantos, on Flickr

Scaper's Day Week 9th by viktorlantos, on Flickr
Viktor akkor légyszíves fotózd be az akit a jelenlegi állapotában.:)köszi..
 
Egy nagy ADA-s molinó kifeszítve jól mutatna mögötte:).Ez volt a vicc része a dolognak .Ami nem vicc ,hogy egy olyan megvilágítás hogy állna neki ,mint amilyennel @viktorlantos befotózta a nagy mohás akvát lent,vagy az már PS volt?????
 
Ami nem vicc ,hogy egy olyan megvilágítás hogy állna neki ,mint amilyennel @viktorlantos befotózta a nagy mohás akvát lent,vagy az már PS volt?????

Azt meghiszem! :) De ezzel előbb futok egy próbát a saját nevezésemnél :)
Egyébként ott is necces, mert hely kell a lámpának mögötte. Csak elhúzva lehetne a fentit így megvilágítani.

Nem PS volt, a Bowens 250Wattos sárga beállító izzója volt a nap :) A vakut pedig igyekeztem nem elsütni.
 
Hát ma kicsit megfáradva, de megörökítettük az akváriumot. :snaphappy::snaphappy:

@eMZé segítségével viszonylag gyorsan végeztünk. Köszi innen is :)(y)

Néhány leszelektált fotó..

Skacok bökjetek rá melyik a szimpi.

Scaper's Day Final Shot - PIGA team by viktorlantos, on Flickr

Scaper's Day Final Shot - PIGA team by viktorlantos, on Flickr

Scaper's Day Final Shot - PIGA team by viktorlantos, on Flickr

Scaper's Day Final Shot - PIGA team by viktorlantos, on Flickr

Scaper's Day Final Shot - PIGA team by viktorlantos, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére