• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziklakert a víz alatt

Sziasztok!
Már egy hónapja nem jelentkeztem de most készítettem pár képet. Hatalmasat változott az akváriumom kinézete, nagyon tetszik:)
Talán sokat segített az is hogy a diffuzort átraktam a másik oldalra és igy jobb a Co2 beoldódás. Ha nem tévedek akkor még az anubiasom is virágot hoz.

DSC_0647_zps9eda61a9.jpg


és pár kép a rejtőzködő lakokról
DSC_0645_zps2a1f943a.jpg

DSC_0625_zps7c9a6843.jpg

DSC_0629_zps76be6254.jpg
 
Sziasztok!
Nagyon rég jártam erre egyéb elfoglaltságok miatt.
De egy kis helyzetjelentés
- Az anubiasnak már a másodig virágja is kinyílt nagyon szép
- A akváriumom 10 db csoki sakurával bövült :)
- A növények jól érzik magukat, a plusz foszfáttól és vastól még a parvula is szép nagy bubikat enged :)
- A rotalát viszont vissza kellett nyírjam mert nem voltam teljesen elégedett vele

És akkor két képet szúrnék még be az egyiket a rotala nyírása előtt 1-2 héttel és a multheti állapotról

DSC_0674_zpsc3599817.jpg

DSC_0684_zpsb01d9a41.jpg
 
Huhh ez nagyon szép lett (y) Az elején nem gondoltam hogy ezt ki lehet belőle hozni.Nagy gratula, és csak így tovább (y)(y)

Köszönöm szépen a jó szót, igyekszem mindent kihozni belőle és a legjobban alkalmazni a tanultakat. Nekem is nagyon tetszik, szép dísze a szobámnak :) De már tudom, hogy a következő scapebe mit kell máshogy csinálnom :D
 
Hát erre is rácsodáltam , nekem az a "füvesitett" rész elöl nagyon tetszik nekem ez a mániám remélem egyszer sikerül hasonló . :rolleyes:
 
t: 197369, member: 4817"]Hát erre is rácsodáltam , nekem az a "füvesitett" rész elöl nagyon tetszik nekem ez a mániám remélem egyszer sikerül hasonló . :rolleyes:[/QUOTE]

Megmondom oszinren
Hát erre is rácsodáltam , nekem az a "füvesitett" rész elöl nagyon tetszik nekem ez a mániám remélem egyszer sikerül hasonló . :rolleyes:

Szerencsére nekem eddig a parvulával szinte semmi gondom nem volt, úgyhogy hajrá ;)
 
Back
Oldal tetejére