• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hétvégén a középső cuba-moha-riccardia-stau domb hozzám költözött.
A buce bokrok napjai is meg vannak számlálva, Mary nem nagyon kímélte őket, tépte, @Zuzmi meg ollóval szétvágta!:eek:
Durva kis karbantartás volt.
Nos, amiről @star67 nem tett említést, a @cs_z_ jóvoltából bekerült Microsorum pteropus “Orange Narrow”. Sebtiben kerestem egy Dragon darabkát, és mesés kék színű gyorskötözőven felerősítettem, majd "pórázánál" fogva bedobtam. 😬
IMG_0148.JPG

Amiről Csilla regélt, az nem karbantartás volt, hanem szpídszképing. :D
Alsó hangon is a @Zuzmi - @mmccannon páros a nyerő. 🤪
IMG_0146.JPG

Köszi, hogy benéztél. 🙃
 
Nos, amiről @star67 nem tett említést, a @cs_z_ jóvoltából bekerült Microsorum pteropus “Orange Narrow”. Sebtiben kerestem egy Dragon darabkát, és mesés kék színű gyorskötözőven felerősítettem, majd "pórázánál" fogva bedobtam. 😬
View attachment 154033

Amiről Csilla regélt, az nem karbantartás volt, hanem szpídszképing. :D
Alsó hangon is a @Zuzmi - @mmccannon páros a nyerő. 🤪
View attachment 154032

Köszi, hogy benéztél. 🙃
IAPLC 2021 első 200-ba simán beférnél vele.🤣
 
Nos, amiről @star67 nem tett említést, a @cs_z_ jóvoltából bekerült Microsorum pteropus “Orange Narrow”. Sebtiben kerestem egy Dragon darabkát, és mesés kék színű gyorskötözőven felerősítettem, majd "pórázánál" fogva bedobtam. 😬
View attachment 154033

Amiről Csilla regélt, az nem karbantartás volt, hanem szpídszképing. :D
Alsó hangon is a @Zuzmi - @mmccannon páros a nyerő. 🤪
View attachment 154032

Köszi, hogy benéztél. 🙃
Vigyázz vele, nagyon kis csíntalan 🤭🤭. Durván tud nőni, és csak azt veszed észre, amikor púposodik a frontüveg :ROFLMAO:
 
Köszönöm az emers murdania tengert, a metszésből nem kis mennyiség költözött hozzám, amiből indítottam is egy wabi nádast.😉

A Summer totál dzsungel, a jövő szombaton hatalmas nyírás és rendezés vár rá, hogy a buce és más növénytengerből kiszabadítsuk a titkos barlangot, amivel Marynek tervei vannak.
Aki kedvet érez hozzá, hogy részese legyen az átalakításnak, csak szóljon, próbálok tiszteletjegyet intézni a “workshopra”.😜
Tömérdek növény fog kikerülni, ha érdekel valakit, jelezze, különben kuka lesz.
 
Melyik kettő között? :ROFLMAO:
Azok között, amikor mindenki családozik és ajándékokat bontogat, én meg itthon egyedül tengetem napjaimat, ahogy a a 365 nap java részét.
A közelgő ünnepek számomra az év legutálatosabb időszaka. Most megpróbálom pozitív és kreatív módon kizökkenteni magamat.
 
Azok között, amikor mindenki családozik és ajándékokat bontogat, én meg itthon egyedül tengetem napjaimat, ahogy a a 365 nap java részét.
A közelgő ünnepek számomra az év legutálatosabb időszaka. Most megpróbálom pozitív és kreatív módon kizökkenteni magamat.
Erre nem tudok még egy megfelelő emoji-t sem nyomni, mert kevés rá az a pár száz, ami a választékban szerepel.
... és még a szokásos jókívánságokat és együttérző szavakat sem érzem alkalmasnak válaszként...
 
Elkezdtem, de lassan haladok. Igaz, nem hajt a tatár.

Mielőtt nekifogtam, már @Zuzmi számára is felismerhetetlen volt az akva.
IMG_0501.JPG

Mondjuk, most sem lehet azt mondani, hogy hajaz a régi formájára.
Kitéptem/metszettem a felesleget, és kukáztam őket, és amennyire tudtam, kicsit porszívóztam is.
IMG_0516.JPG

Még így is akkora a dzsumbuj, hogy innen képtelenség lesz kihálózni a halakat és garnikat, úgyhogy a növények kiemelésével fogom folytatni. Aztán, ha leülepedett a szutyok, akkor kifogdosom az állatvilágot.
Folyt. köv.

Köszi, hogy benéztél. :)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére