• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mit csinál az ember akvakertészfia, ha egész éjjel nem tud aludni? Hajnali fél 4-kor felkapcsolja a villanyt és közli a gyerekekkel, hogy rakjanak rendet az akvájukban.
Mivel nem akaródzott nekik, nekiláttam magam.

Jól megkopasztottam az elkanászodott Rotala coloratat, meg a pinnatifidákat, meg a Murdanniákat, és még sokan másokat. ✂️ Persze mindig van egy renitens, amelyik elugrik az olló elől, most a Stau volt az. :rolleyes:
A böszme nagyra nőtt ARM-et meg átültettem a Hygrophyla corymbosa compact mellé.
A Bucés dragont egy kicsit megdöntve hátrébb toltam, így a lyukból kis barlangot sikerült kreálnom. A Bucék most kicsit, na jó, nagyon hülyén festenek. Mintha tótágast állnának, de idővel majd repozicionálják magukat. 🧭
View attachment 149300

Mondanom sem kell, hogy az összes garninak szemügyre kellett vennie, de rögvest. 🦐🔍 Na ja, átlagsebességemet tükrözi, hogy mire a telóval meg akartam örökíteni, ők végeztek a MEOval. 😤
Vizet cseréltem 158 ppm-re visszasózva, a növények megkapták a 16 ml FGP-t és a 6 pumpa Excelt.
Most olyan Kojakos a frizu, de azért nem rakom a fiók mélyére az ollót. :D
View attachment 149302

Köszönöm, hogy benéztél. :)
Mary! Jól látom, hogy a Crinum natans virágzik ?
 
Utoljára módosított:
Köszönöm, Géza, ám valójában nem az én érdemem, én csak alakítgatom, amitóta csak megkaptam a baleset után, "gyógyulj meg, de gyorsan" ajándékként. :)
@Zuzmi naplójában, a Montaña del Dragón-ban olvashatod el az akvárium előéletét.
Köszi, holnapi olvasmányom lesz, gratu a barátnőkhöz. :)
Remélem hogy mielőbb teljesíted az ajándékhoz mellékelt "utasítást".
 
Köszi, holnapi olvasmányom lesz, gratu a barátnőkhöz. :)
Remélem hogy mielőbb teljesíted az ajándékhoz mellékelt "utasítást".
Most kiutalok Neked egy Hobbitársi Giga Irgum Burgumot, mert a barátokhoz nem gratuláltál.
Hála az égnek, ez a fórum nem olyan, ahol megoszlik a csapat, pláne nemek mentén.
Az "utasítás" teljesítése várat magára, nem is keveset, de meglesz. :)
 
Jelentem, elköltöztünk….
Tegnap hoztuk a 72 literest, ma hozom a nanot….
A nagy 325 literes màr bontva lett és eladva 4 hete.
Ezek szerint rendben ment, leszámítva, hogy pont a legnagyobb forróságban kellett megtenni. 🥵
No, akkor időnként tolj egy-egy pixel-halmazt a népnek. :)
 
Utoljára módosított:
@Denior @Meskó @evavigh @tsokee & Gábor @star67 és Zsófija @Szella @Szabó Henrik és Kriszti, Ricsike és bnője, @kunakos @TGY__ @Verhó @sztanotomi olyan nyarat rittyentettetek nekem, amilyen a Summerben sincs 😍
Ennyit Isten tudja, hogy mióta nem nevettem, de legfőképp, annyira megtöltöttétek élettel és jókedvvel napjaimat, hogy még. Szóval, arohamsisakoséletbe! Folyt. köv. :)
Koszi a szervezest es a meghivast! Jo volt latni a regi, a mar-mar elfeledett es az uj ismerosoket! :)
Egy valamit sajnalunk csak, nem jegyzeteltunk :( ;)
 
@Denior @Meskó @evavigh @tsokee & Gábor @star67 és Zsófija @Szella @Szabó Henrik és Kriszti, Ricsike és bnője, @kunakos @TGY__ @Verhó @sztanotomi olyan nyarat rittyentettetek nekem, amilyen a Summerben sincs 😍
Ennyit Isten tudja, hogy mióta nem nevettem, de legfőképp, annyira megtöltöttétek élettel és jókedvvel napjaimat, hogy még. Szóval, arohamsisakoséletbe! Folyt. köv. :)

Köszönjük Mary! 😍 Nagyon jó volt találkozni veletek! Remélem az afterpartyn folytathatjuk.
 
Back
Oldal tetejére