• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Sulawesi Miniversum 2.0

Milyen most a Ph és a KH értéke a víznek?
Megmondom őszintén, mostanában nem mértem. Amíg mindent előírás szerint csináltam, csak hullottak. Most nem veszem olyan szigorúan a dolgokat és legalább stagnálnak.
Azért, amikor voltak picik, láttam őket. Nem görcsölök rajta, csak gyönyörködöm bennük, ahogy a kis fehér kesztyűs lábacskáikkal kapirgálnak. Nem zavar, ha nem szaporodnak. Majd. Talán. Egyszer összejön majd az is. Remélem.
 
Alsó hangon is juhééééé! :love:
Remélem, hogy most megmaradnak a picik. 🤞🤞🤞
Kizárt, de azért köszönöm.
Tegnap a @tsokee -féle palackos módszerrel sikerült kicsapdáznom min.50-60 ismeretlen mini csigát, így már csak max.950db maradt bent. 🤪 Azok persze hatványosan szaporodnak.
Malawa és tylo is van bőven, sőt a murdania is éldegél a 29 fokos vízben.
Amit mind imád, az a “békaszáj” nevű termés, amit a TP-n valami terradekor standon vettem. Kifőztem, bedobtam, azóta mindenki azon bandázik.
Tegnap szűrőt takarítottam, vizet cseréltem, bekoktéloztam őket, szóval mozgalmas napjuk volt.
 
Kizárt, de azért köszönöm.
Tegnap a @tsokee -féle palackos módszerrel sikerült kicsapdáznom min.50-60 ismeretlen mini csigát, így már csak max.950db maradt bent. 🤪 Azok persze hatványosan szaporodnak.
Malawa és tylo is van bőven, sőt a murdania is éldegél a 29 fokos vízben.
Amit mind imád, az a “békaszáj” nevű termés, amit a TP-n valami terradekor standon vettem. Kifőztem, bedobtam, azóta mindenki azon bandázik.
Tegnap szűrőt takarítottam, vizet cseréltem, bekoktéloztam őket, szóval mozgalmas napjuk volt.
Adjak pár helénát? 😂
 
Köszi, de félteném a baby tylo csigukat, mert tuti azokra cuppannának rá, nem kínlódnának ezekkel a kis apró vackokkal.
Rakhatnék be gömbhalat is, de azoknak meg a növendék garnélák lennének a desszert.😬
 
Kizárt, de azért köszönöm.
Tegnap a @tsokee -féle palackos módszerrel sikerült kicsapdáznom min.50-60 ismeretlen mini csigát, így már csak max.950db maradt bent. 🤪 Azok persze hatványosan szaporodnak.
Malawa és tylo is van bőven, sőt a murdania is éldegél a 29 fokos vízben.
Amit mind imád, az a “békaszáj” nevű termés, amit a TP-n valami terradekor standon vettem. Kifőztem, bedobtam, azóta mindenki azon bandázik.
Tegnap szűrőt takarítottam, vizet cseréltem, bekoktéloztam őket, szóval mozgalmas napjuk volt.
Ne zárd ki, mert piszok hideg van. :p
 
Back
Oldal tetejére