• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Sulawesi Miniversum

Ez most hogy áll? Maradt még spináta vagy a dennerlik lehengerelték őket? Tart még a kardinális bébibumm?
 
Sajnos, hiába annyira szépségesek ezek a sulawesik, azért elég érzékenyek mindenre.
Nálad most milyen értékekre van beállítva a vizük?
 
Hamarosan 1 éves lesz a miniversum. Mik voltak a tanulságok az indítás óta? Mit csinálnál azóta másképp?
 
Hamarosan 1 éves lesz a miniversum. Mik voltak a tanulságok az indítás óta? Mit csinálnál azóta másképp?
igazából azt tudom mondani.. hogy talán kevesebb vízcserét hajtok végbe rajta.. És lehet hogy ez miatt látszik , hogy a szaporulat is vissza esett.. így kezdek vissza állni a heti kötelező 5l vízcseréhez.. Maga az akváriumot nem is takarítottam azóta.. Szerintem a szűrőt is max 4 szer.. lehet hogy ez is beleszól a szaporodásba, de majd ez kiderül... A víz paramétereket nem is mérem.. Minden víz cserekor adagolok egy kis kanállal a sóból.. illetve mértem azóta és mivel nem nagyon figyeltem a visszasózásra kicsit alább eset az érték.. de most már ugyan úgy csinálom , mint az elején.. Aztán majd meglátjuk.. kb szerintem 4-5 hó és meglátjuk mi lesz velük..
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére