• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SeiryuMountain2

Pontosan nem tudom mert úgy kaptam @zeroveritas-tól egy szép csaopatot. A helyi boltban vettem anno még Red Cherry néven adták. Most, hogy rákérdeztél utána olvastam és szerintem van köztük Sakura és Red is;).
 
Igen, én is így tudom, csak ugye nem teljesen egyértelmű, pontosabban nem mindenhol ugyan azt hívjak Sakurának. Ezért érdekelt, hogy vajon hol lehet meghúzni a határt, mikortól mondhatom azt, hogy az én garnéláim Sakurák. :)
 
Végre készítettem egy képet technika nélkül, szerintem már megérdemelte. Az akva mögé készítettem egy sima falat, hungarocell leglettelve, lecsiszolva és lefestve fehérre, majd került rá egy led szalag háttér világításnak:):):):).

DSC_6989.1.jpg
 
Mélyen tisztelt publikum!

Végre elkészült az akva vezérlő és csata sorba állt, hogy gondtalanul teljenek napjaink, és a látványnak éljünk. Így már csak a kötelező heti vízcsere maradt.

Kép a készítésről, volt kupi rendesen :facepalm:.

DSC_7004.JPG

De a végére sikerült rendet rakni ;).

DSC_7007.JPG
Most rendelhetek tápot mert elég kevés van, mint az a képen is jól látható.
 
Sziasztok!

Ma megérkezett a GA-csomag, tápmennyiség rendben van egy darabig, 1000ml-es Mic-Mac-EsyC. Pár hónapig elpöfög. Jött a csomagba egy Blyxa is, kerestem neki helyet, meg is találtam a bal hátsó sarokban. Gondoltam ki húzok pár szál MonteCarlot, ez lett az eredménye :facepalm:22x10cm:

DSC_7019.JPG

Így megtapasztalhattam, milyen amikor felszakad a gyep jókora darabja, első látásra ijesztő volt, de így legalább rendesen lett helye a Blyxa-nak:).
 
Back
Oldal tetejére