• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SeiryuMountain2

Sziasztok!

A barna alga támadásba lendült, ezért felvettem vele a harcot, és elkészítettem a BRAUN fegyvert ellene.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:(y)
23525968_d000c562364fb7b1b13336636c3cb33a_xl.jpg

Hat vödör víz leszívása ekkora csövön eltart egy darabig, de tökéletes megoldásnak bizonyult. A kövek szép tiszták lettek. Már csak a MonteCarlóról kellene eltüntetni.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Üdv mindenkinek!
A köveken volt némi alga képződmény ezért nem igen tetszett már a látvány. Beszereztem egy hozzá illő szerszámot (gyújtógyertya kefe személyében).
801140_BB_00_LO.EPS_1000.jpg
Az eredmény magáért beszél. Nem csak a képeken hat úgy mint ha HDR fotó lenne a valóságban is így virítanak a kövek.

upload_2016-11-6_15-4-55.jpeg
 
Üdv mindenkinek!
A köveken volt némi alga képződmény ezért nem igen tetszett már a látvány. Beszereztem egy hozzá illő szerszámot (gyújtógyertya kefe személyében).
View attachment 20382
Az eredmény magáért beszél. Nem csak a képeken hat úgy mint ha HDR fotó lenne a valóságban is így virítanak a kövek.

View attachment 20381
Nagyon szép(y) Én is ugyan ezt használom műanyag nyéllel de a lávakövekről olyan könnyen még ezzel sem jön le.Persze azért dobja rendesen csak nehezebben.
 
Nagyon szép(y) Én is ugyan ezt használom műanyag nyéllel de a lávakövekről olyan könnyen még ezzel sem jön le.Persze azért dobja rendesen csak nehezebben.
Ami a munka részét illeti beletelt pár órába mire ilyen fényesre csiszoltam a köveket:D.
 
Back
Oldal tetejére