• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Szembeszomszéd

Egyetértek, viszont abban bízom hogy lassan fog majd csak nőni. Az a tervem vele, hogy az új, apróbb hajtásokat hagyom meg, a régi nagyokat meg le-le vagdosom! Ha ez nem működik, akkor marad a “B” terv, és a megerősödött növényeket szimplán a high-teches nyesedékekre fogom cserélni.
Én majd mindig úgy tekintettem rá, mint gaznövényre. Biztos működni fog így, csak az a kérdés megéri-e küzdeni vele, vagy… vagy hagyod kinőni a vízből… 😍
 
Ma akartam megvenni a halacskát, voltam is 2 helyen amiket több fórumon is ajánlottak. Tényleg voltak szép és különleges betták, de az egyik helyen 25, a másikban 30€-nál kezdődtek a halak.. o_O 😑 Ha legközelebb hazaugrok szülőket látogatni, inkább megveszem majd otthon ennek az ötödéért.🙄

Amúgy a kockával minden rendben. :)✌️
38CB663F-82CB-4878-B315-39D7A0C9999C.jpeg
 
Tényleg voltak szép és különleges betták, de az egyik helyen 25, a másikban 30€-nál kezdődtek a halak.. o_O 😑 Ha legközelebb hazaugrok szülőket látogatni, inkább megveszem majd otthon ennek az ötödéért.
Azert betta es betta kozott minosegben is jelentos kulonbseg van, ha nem atveros tipus az elado, akkor a magasabb arnak megvan az oka. Ez persze elsosorban akkor lehet szempont, ha tenyesztesi szandek is van, ott fontosak a jo genek. Bettas idoszakunkban nem egy peldanyert 50-100EUR-t is fizettunk, itthon sehol sem volt minosegi felhozatal, mert kicsi ra a piac, nehez eladni a dragabb halakat. A kulfoldi tenyesztoktol vasaroltak viszont tenyleg minosegiek voltak, egy gondjuk volt, egyikuk sem elt sokaig, allitolag az itteni vizparameterekhez nem tudnak elegge alkalmazkodni. Az utodokkal nem volt ilyen gond, mivel eleve a mi vizunkben cseperedtek. A feher szaporulattal kb nullara kihoztuk a hobby ezen idoszakat. Szep volt, de nem lesz ujbol. ;)
Kis izelito, ha meg nem talalkoztal vele es vele, meg vele.
Bocs ha OFF lett :)
 
Azert betta es betta kozott minosegben is jelentos kulonbseg van, ha nem atveros tipus az elado, akkor a magasabb arnak megvan az oka.
Persze, egyetértek! Írtam is, hogy voltak nagyon szép és különleges halak, de nekem tökéletesen megfelel egy hagyományos, teljesen átlagos kondíciójú és színű hal, főleg mivel rövid ideig élnek.

* A linkeken szereplő halak tényleg nagyon szépek!! Egyáltalán nem volt off 🙂👌
 
@Ádám_ a hányadik nyelvvizsgádra készülsz, hogy semmi új poszt nincs tőled mostanában? Alig vártuk már az újabb bejelentkezéseket. Még a Covid sem törte meg ennyire a lelkesedést. Csak pár friss képet kérünk, hol tartasz most, van-e valami újdonság vagy téged is elért az energiatakarékosság miatti felszámolás szörnyű réme?
 
Back
Oldal tetejére