• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Irodai kád 756 literben

Készültek akkor képek, nem a legjobb minőségben, de a lényeg látszik.

Nyírás(ok) előtt:

7535007020_9f06be79b2_b.jpg
7534989824_55c2c74421_b.jpg
7534983350_95e2a30afb_b.jpg
7534970712_1d571d9e0f_b.jpg
 
GIGGGANTIKUS!!!!!!!!!!!!!!!! (y) és gyönyörűűű!! bal szélen a homok már nem bírta megtartani, vagy a személyzet esett neki alulról?
 
Szuper még mindig! Milyen páfrány az ami bal hátul kint van a vízbõl?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ez besza-behu! :D
Nagyon brutális növénymennyiség és az is figyelemre méltó,hogy nem látszik (legalábbis előröl) probléma lenne,be lenne rohadva az alja!
 
Köszi!
A Bolb.-t sem győzöm nyírni, már 10x ekkora lenne. 1-2 hetente 3-4 levelet le kell vágnom, mert teljesen kitakarná a HQI fényét.
 
A nyírás előtti kép , az most a látogatásunk előtti vagy utáni állapot??
Nagyon brutál Atti!!(y)
 
Mielőtt jöttetek, akkor készült. Amikor itt voltatok, már a glosso nagy részét felszedtem, utána ültettem vissza. Emlékeim szerint a vödörnyi HM, illetve a blyxa nagy része is ki volt már akkor szedve.
 
Mielőtt jöttetek, akkor készült. Amikor itt voltatok, már a glosso nagy részét felszedtem, utána ültettem vissza. Emlékeim szerint a vödörnyi HM, illetve a blyxa nagy része is ki volt már akkor szedve.
Miért nyúltál bele ez állat, bár az sem volt kutya amit láttam!!;)
Most mizu az éden kertel??
 
A mostani állapotában újra látszanak a kövek-fák, eléggé megreguláztam. :)
Azért rá kellene egy fél napot szánnom, hogy finomítsak a látképen. Múlt héten kipakoltam a teljes bal oldalt. Újra lett rendezve, mert ismét shock lett...:)
 
A tegnapi glosso nyírással éjfél után végeztem. Lehalásztam a vízfelszínről a levágott részeket, és nemes egyszerűséggel az aki melletti mosdóba dobtam azzal, hogy majd reggel kiviszem a kukába.
Most fél 10 felé kerültem oda, hogy kidobom. Ahogy felmarkoltam a zöldséget, a mosdó alján láttam egy kis fekete valamit. Gondoltam, vmilyen növényi maradvány.
Amint kézbe vettem, láttam, hogy egy black molly. Szerencsétlen bekerült a hálóba, mialatt halászgattam a vízfelszínről a zöldséget.
Teljesen mozdulatlan volt, de síkos. Próbaképp bedobtam az akiba, erre azonnal úszni kezdett, és a reggeli etetés maradékára rárabolt... :)

Egész jól bírta a 9 és fél órát az akin kívül :D
 
Mázlija volt:)
Gondolom nem kis adag lehetett a Glosso, ha az én 90X45-ös alapterületemből indulok ki, akkor nálad a mosdó csaknem tele lehetett:D
 
Jól látod. Bár most nem hagytam annyira felnőni, de így is 90%-ig megraktam... :)
 
Nagyon szép aki, gratulálok hozzá.
Viszont visszaolvasgatva, a 4dik oldalon nem jelennek meg nekem a képek, pedig kíváncsi lennék a készítésre:)
 
Back
Oldal tetejére