• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szia.
Lusta vagyok vissza olvasni, az lenne a kérdésem, hogy milyen talajt használsz most? [emoji2]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Napi 1 ml macro es fel ml Profito. Azt tudom hogy cserelnem kene GA microra... A profitoval a vas miatt banok ovatosan.

Shrimp King Active Soilt hasznalok talajnak. :)
 
@BoMa Látom, nem hiszel nekem, hogy miért nem mennek a növények... A garnélák viszont szépek és különlegesek!

Néhány növényen még emers levelek látszanak, és új hajtások alig.

Esetleg Najas guadalupensis el is meg lehet próbálkozni... ez elég nagy túlélő és a vizet is szűri, valószínűleg a garnélák szeretik.
 
Utoljára módosított:
@BoMa Látom, nem hiszel nekem, hogy miért nem mennek a növények... A garnélák viszont szépek és különlegesek!

Néhány növényen még emers levelek látszanak, és új hajtások alig.

Esetleg Najas guadalupensis el is meg lehet próbálkozni... ez elég nagy túlélő és a vizet is szűri, valószínűleg a garnélák szeretik.

Egy szóval nem mondtam hogy nem hiszek neked, de nincs módomban jelenleg a kellő mennyiségű C-t bejuttatni az aksiba. Mivel osztott, így még egy citromsavas CO2 rendszert sem tudnék hatékonyan működtetni benne szerintem. Pedig arra még befizetnék... :)
 
Áhh nehéz neked megfelelni... milyen gyakran jár pszichológus a garnéláidhoz? :p
A növény az egyedi termesztésű hygrophila corymbosa var. lyukas. :D
kemény elvárások, így törik magukat hogy a kedvemben járjanak :)
Ha gügyögsz neki, akkor mit strapálja magát ;)

Egyébként meg szép garnéla, de nekem green jade-val szemben tényleg a marketing kép a bejövős (ráadásul az aminek nincs csík a hátán)... lehet nem is létezik olyan a valóságban.
 
Sziasztok!

Ma végre megjöttek Kínából a kis etető tálkák. Amilyen egyszerűek annyira feldobják az akváriumot, főleg etetéskor. Remélem így a talajban lévő férgek száma némileg visszaszorul, hogy nem tudják a garnéla kaját lopni. :)

Így tangerine népszámlálást is tudtam tartani, 21 kicsit számoltam és a napokban születtek meg az újoncok, de őket még nem látom sehol. Blue dreamekből több generáció is van, snowball-ok is növögetnek. Van két petés bumblebee is, pontosabban már csak egy... valamiért elhullott az egyik petés. :( Fura hogy az elején egy sem hullott belőlük, inkább a tigrisekből, most pedig fordítva igaz ez.

Üvegtálkás etetés szépsége:

26071002527_d0f8dc081a_b.jpg
26071002857_39fd2c0a7e_b.jpg

Köszi, hogy benéztél!
 
Sziasztok!
Ma végre megjöttek Kínából a kis etető tálkák. Amilyen egyszerűek annyira feldobják az akváriumot, főleg etetéskor. Remélem így a talajban lévő férgek száma némileg visszaszorul, hogy nem tudják a garnéla kaját lopni. :)

Nem semmi, ilyen is létezik? Enyémek a földről esznek :(.
 
Back
Oldal tetejére