• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Még jó, hogy benézünk, és többeket is érdekel a naplód, szóval ha nem is hetente, de legalább havonta lőhetnél nekünk egy képet pár soros sztorival. Örülnénk nagyon.
Gratula, tényleg bámulatos lett a buce dzsungel!
 
A kis CRS/CBS csapat is megvan, bár itt azért elférne egy akvárium bontás és üvegpucolás... a szaporodással télire eléggé leálltak, de ez elmondható mindegyik garnélámra:

Hol a bánatban voltál, Máté? Brutál szép a buce dzsungeled!
Ami a garnélák téli szaporodását illeti, nos, kikérem magamnak. A Tőled származó tangerinek egyfolytában bekapják a legyeket. :love:
 
Hol a bánatban voltál, Máté? Brutál szép a buce dzsungeled!
Ami a garnélák téli szaporodását illeti, nos, kikérem magamnak. A Tőled származó tangerinek egyfolytában bekapják a legyeket. :love:

Örömmel olvasom, hogy a tangerinek élnek és virulnak. :) Kicsit más irányban is hobbiztam, így a fórumra nem jutott annyi energia.
Nálam szerintem kezd egy kicsit beleszólni a szaporodási kedvbe az is, hogy kúszik fel a pH a régi talajok miatt. Ha lehet hinni a digitális kínai pH teszternek akkor 7.5 körül mozog már a CRS-eknél. :O A tigriseket ez mondjuk kevésbé zavarja, ott lehet a halak kaptak rá a kis garnikra. :D
 
Sziasztok!

Érkezem a menetrend szerinti féléveskihagyásos posztommal. :D

Annyi történt, hogy a 3 akváriumból 2 lett. Sajnos a sulawesi vonal nem akart működni, úgyhogy megszüntettem és átköltöztettem a kockába a CRS-eket. Eddig jól bírják remélem nagy elhullás nem lesz a költözés miatt.

Egyébként minden működik szépen, talán a szaporulat egyre gyérebb. A két akvárium pedig jelenleg így néz ki:





A 2. képen az nem tükröződés, hanem egy villámgarni elmosódás! :D

Köszi hogy még követtek, nem kevés idő van a napló mögött. :)
 
Sziasztok!

Érkezem a menetrend szerinti féléveskihagyásos posztommal. :D

Annyi történt, hogy a 3 akváriumból 2 lett. Sajnos a sulawesi vonal nem akart működni, úgyhogy megszüntettem és átköltöztettem a kockába a CRS-eket. Eddig jól bírják remélem nagy elhullás nem lesz a költözés miatt.

Egyébként minden működik szépen, talán a szaporulat egyre gyérebb. A két akvárium pedig jelenleg így néz ki:





Köszi hogy még követtek, nem kevés idő van a napló mögött. :)
Meg mindig nagyon szep.
 
Azért a narancs vonal a nagyban továbbra is dübörög?

Én nagyon szerettem, amikor korábban nem csupán félévente posztoltál, de ennek is örülünk, persze, csak jobb lenne gyakrabban.
 
Azért a narancs vonal a nagyban továbbra is dübörög?

Én nagyon szerettem, amikor korábban nem csupán félévente posztoltál, de ennek is örülünk, persze, csak jobb lenne gyakrabban.

Az az igazság, hogy a narancs vonal nagyon leállt. Alig-alig látok garnélát... nem tudom miért, de érezhetően kevesebben vannak mint 1 éve mondjuk. És igazából azért nem posztolok mert túl sok változás nincs az akváriumok életében. Az előző változás amit érdemes volt megosztani az pont a fél évvel ezelőtt akvárium építés volt. :D Egyébként meg havonta kiszedem a nem oda illő mohákat a buce bokorból és ennyi, szerencsére nem kell nagyon küzdenem az aksikkal. Szóval ezért sem tudok érdemben sokat posztolni. :( Most a fotózás az új hobbim, arra fordítom a szabadidőm nagy részét. :)
 
Sziasztok!

Érkezem a menetrend szerinti féléveskihagyásos posztommal. :D

Annyi történt, hogy a 3 akváriumból 2 lett. Sajnos a sulawesi vonal nem akart működni, úgyhogy megszüntettem és átköltöztettem a kockába a CRS-eket. Eddig jól bírják remélem nagy elhullás nem lesz a költözés miatt.

Egyébként minden működik szépen, talán a szaporulat egyre gyérebb. A két akvárium pedig jelenleg így néz ki:





A 2. képen az nem tükröződés, hanem egy villámgarni elmosódás! :D

Köszi hogy még követtek, nem kevés idő van a napló mögött. :)
Nem lehetne minimum felezni a féléveket, Máté?
 
Az az igazság, hogy a narancs vonal nagyon leállt. Alig-alig látok garnélát... nem tudom miért, de érezhetően kevesebben vannak mint 1 éve mondjuk. És igazából azért nem posztolok mert túl sok változás nincs az akváriumok életében. Az előző változás amit érdemes volt megosztani az pont a fél évvel ezelőtt akvárium építés volt. :D Egyébként meg havonta kiszedem a nem oda illő mohákat a buce bokorból és ennyi, szerencsére nem kell nagyon küzdenem az aksikkal. Szóval ezért sem tudok érdemben sokat posztolni. :( Most a fotózás az új hobbim, arra fordítom a szabadidőm nagy részét. :)

Egy kis vérfrissítés segítene?! Lehet, hogy már megunták egymást :D szépek az akvák!
 
Sziasztok!

Érkezem a menetrend szerinti féléveskihagyásos posztommal. :D

Annyi történt, hogy a 3 akváriumból 2 lett. Sajnos a sulawesi vonal nem akart működni, úgyhogy megszüntettem és átköltöztettem a kockába a CRS-eket. Eddig jól bírják remélem nagy elhullás nem lesz a költözés miatt.

Egyébként minden működik szépen, talán a szaporulat egyre gyérebb. A két akvárium pedig jelenleg így néz ki:





A 2. képen az nem tükröződés, hanem egy villámgarni elmosódás! :D

Köszi hogy még követtek, nem kevés idő van a napló mögött. :)

CRS-t próbáltál földes akváriumban?
 
Szia. Hogy áll az akvárium ekkora metszés után?

Szia!

Ketyeg szépen, bár még így is dzsungel maradt a bucéból, de így legalább áramlik felettük a víz. 😅

51747618750_cd9a0f223e_k.jpg

Amint bejöttek a hidegek megindult a bébibumm a tangerineknél és a CRS csapatnál is. :)

A CRS aksiról nem mutatok még képet mert előbb rendbe kell tegyem, kicsit zöldalgásodik...
 
Utoljára módosított:
Szia!

Ketyeg szépen, bár még így is dzsungel maradt a bucéból, de így legalább áramlik felettük a víz. 😅

View attachment 160121

Amint bejöttek a hidegek megindult a bébibumm a tangerineknél és a CRS csapatnál is. :)

A CRS aksiról nem mutatok még képet mert előbb rendbe kell tegyem, kicsit zöldalgásodik...
Az alga ne zavarjon, mert az kiváló csemege kicsiknek és nagyoknak.
Csak a frontüveget töröld le, és álljon a görcs az exponáló ujjadba. 🦐📸🦐📸🦐📸
 
Back
Oldal tetejére