• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IIAC Contest 2016

Én 260. lettem.
Kíváncsi leszek a 4. helyezett fotójára.... :)
Ott van egy "kicsi" kavarodás, rossz eredményt küldtek Krisztiánnak. Érdekes egyébként az az akvárium, szerintem legalább annyira megosztó, mint Viktorék 650-ese volt. Nem szeretnék megbántani senkit, de Nálam az is, és Krisztiáné is visszafelé sült el, de ez szigorúan szubjektív vélemény. Az viszont biztos, hogy egy jó helyhez mindenképp meglepőt kell csinálni, tehát mindkettő jó úton indult el, ezt kell folytatni!(y)
 
Néhány sorba, hogy tájékoztassak mindenkit:
Szerdán küldek egy mailt amibe szerepelt ez a helyezés.
Rá pár percre küldtek egy másikat, amiben elnézést kérnek, egy hiba folytán előbb küldték ki a helyezéseket, szombatig ne osszam meg sehol, és gratulálnak.
Azért hozzátartozóknak, ismerősöknek elmondtam.
Ma éjfél után, több helyen megosztottam.
Reggel egy kínai fickó keresett meg fbn privátba, hogy egy hiba folytán rossz a helyezésem. Az ismerőseim közt van ez az ember. Felajánlott kárpótlásként két iiac könyvet, és szedjem le amiket megosztottam. Én magyarázatot kértem, amire eddig válasz nem érkezett.
Eddig a történet.
Több kérdés felvetődött bennem.
2db 4 helyezett volt? Ha igen, és az enyém valóban rossz, akkor miért nem kaptam meg a valós helyezésem? Ha nem osztom meg, akkor is rájönnek a hibára? Ha pontozás alapján az összesítés kihozott 4 nek, azt miért kell megváltoztatni? Tudom, hogy vannak akiknek nem tetszett, és kifogásolják, de úgy voltam vele, hogy ha egy komoly szakmai zsűri van a háttérben, nem is kevesen, és ők úgy itélték meg a pontszámot ahogy, akkor az úgy van.
Mindig lesznek, akik jobbra számítottak, és mindig akik rosszabbra. Én az utóbbi vagyok, mert van önkritikám.
A vélemények megoszlanak a történettel kapcsolatban is.
Ha van egy kiküldött végleges sorrend, engem miért nem lehet tájékoztatni hivatalosan? Facen messengeren írhatta volna bárki ennyi erővel, hogy buktad oszt csá. Emailt ugyan olyan gyorsan megkapom, és mégiscsak hivatalosabb, ha az ista service team küldi...

Tapatalkkal küldve az én D5803 eszközömről
 
Néhány sorba, hogy tájékoztassak mindenkit:
Szerdán küldek egy mailt amibe szerepelt ez a helyezés.
Rá pár percre küldtek egy másikat, amiben elnézést kérnek, egy hiba folytán előbb küldték ki a helyezéseket, szombatig ne osszam meg sehol, és gratulálnak.
Azért hozzátartozóknak, ismerősöknek elmondtam.
Ma éjfél után, több helyen megosztottam.
Reggel egy kínai fickó keresett meg fbn privátba, hogy egy hiba folytán rossz a helyezésem. Az ismerőseim közt van ez az ember. Felajánlott kárpótlásként két iiac könyvet, és szedjem le amiket megosztottam. Én magyarázatot kértem, amire eddig válasz nem érkezett.
Eddig a történet.
Több kérdés felvetődött bennem.
2db 4 helyezett volt? Ha igen, és az enyém valóban rossz, akkor miért nem kaptam meg a valós helyezésem? Ha nem osztom meg, akkor is rájönnek a hibára? Ha pontozás alapján az összesítés kihozott 4 nek, azt miért kell megváltoztatni? Tudom, hogy vannak akiknek nem tetszett, és kifogásolják, de úgy voltam vele, hogy ha egy komoly szakmai zsűri van a háttérben, nem is kevesen, és ők úgy itélték meg a pontszámot ahogy, akkor az úgy van.
Mindig lesznek, akik jobbra számítottak, és mindig akik rosszabbra. Én az utóbbi vagyok, mert van önkritikám.
A vélemények megoszlanak a történettel kapcsolatban is.
Ha van egy kiküldött végleges sorrend, engem miért nem lehet tájékoztatni hivatalosan? Facen messengeren írhatta volna bárki ennyi erővel, hogy buktad oszt csá. Emailt ugyan olyan gyorsan megkapom, és mégiscsak hivatalosabb, ha az ista service team küldi...

Tapatalkkal küldve az én D5803 eszközömről
Bedobnád a képet ide.
 
Néhány sorba, hogy tájékoztassak mindenkit:
Szerdán küldek egy mailt amibe szerepelt ez a helyezés.
Rá pár percre küldtek egy másikat, amiben elnézést kérnek, egy hiba folytán előbb küldték ki a helyezéseket, szombatig ne osszam meg sehol, és gratulálnak.
Azért hozzátartozóknak, ismerősöknek elmondtam.
Ma éjfél után, több helyen megosztottam.
Reggel egy kínai fickó keresett meg fbn privátba, hogy egy hiba folytán rossz a helyezésem. Az ismerőseim közt van ez az ember. Felajánlott kárpótlásként két iiac könyvet, és szedjem le amiket megosztottam. Én magyarázatot kértem, amire eddig válasz nem érkezett.
Eddig a történet.
Több kérdés felvetődött bennem.
2db 4 helyezett volt? Ha igen, és az enyém valóban rossz, akkor miért nem kaptam meg a valós helyezésem? Ha nem osztom meg, akkor is rájönnek a hibára? Ha pontozás alapján az összesítés kihozott 4 nek, azt miért kell megváltoztatni? Tudom, hogy vannak akiknek nem tetszett, és kifogásolják, de úgy voltam vele, hogy ha egy komoly szakmai zsűri van a háttérben, nem is kevesen, és ők úgy itélték meg a pontszámot ahogy, akkor az úgy van.
Mindig lesznek, akik jobbra számítottak, és mindig akik rosszabbra. Én az utóbbi vagyok, mert van önkritikám.
A vélemények megoszlanak a történettel kapcsolatban is.
Ha van egy kiküldött végleges sorrend, engem miért nem lehet tájékoztatni hivatalosan? Facen messengeren írhatta volna bárki ennyi erővel, hogy buktad oszt csá. Emailt ugyan olyan gyorsan megkapom, és mégiscsak hivatalosabb, ha az ista service team küldi...

Tapatalkkal küldve az én D5803 eszközömről

Lehet tudni mi lett a történet vége?
 
Elvileg november 19 dijatado Hamburgba.En ugy nez ki,hogy megyek.Dave Sowe lesz a sztar gast.
 
4. 12. 13. 19. Favoritok.

Nem mondom, hogy nem hiányzik valamennyi a képek főleg széléből. Vagy nálad durvább?
Igen, főleg a szélek. A fenti élekből és az építések széléből ugyan látszik hogy kb mennyi hiányzik a képekből, de nekem több helyen van olyan érzésem, mintha a kép fele hiányozna (körben) és a megadott méretekhez is nagyon kicsinek találom a látszó részt.
 
Back
Oldal tetejére