• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Már tènyleg nem tudni mit kell èpíteni,szerintem mindenki èpítsen azt amit szeretne annak ellenère hogy ki mit mond.Idèn Atièk akváriuma a pèlda erre [emoji4]a bírák döntèseit úgysem lehet előre tudni melyik irányba hajlanak majd.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
@viktorlantos a tiédről is lehetne kérni egy képet vagy egy linket? Vagy top 127ről nem lehet?

Szerintem még a fotózás napjáról készült képek közül is mutattam, de az IAPLC fotóval még várni kell, ha már ez a szervezők kérése.

Visszanézve a sok ezer fotómat az elmúlt évekről és különösen a saját akváriumok fotóit úgy érzem ez az idei sikerült a legjobban pixel szinten.

https://akvakertesz.hu/threads/iaplc-2017.6660/page-2#post-370213
 
Már tènyleg nem tudni mit kell èpíteni,szerintem mindenki èpítsen azt amit szeretne annak ellenère hogy ki mit mond.Idèn Atièk akváriuma a pèlda erre [emoji4]a bírák döntèseit úgysem lehet előre tudni melyik irányba hajlanak majd.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Egyetértek!
Nem lehet tudni, hogy mire készüljünk ( én nem is neveztem most).
Lehet lesz valami ùj trend, lehet, hogy nem. Lehet visszatér a Nature vonal, lehet, hogy nem.
Építsünk, fejlődjünk, inspirálódjunk és főleg nevezzünk a versenyre!
Remélem jövőre ott lehetek!
 
Egyetértek!
Nem lehet tudni, hogy mire készüljünk ( én nem is neveztem most).
Lehet lesz valami ùj trend, lehet, hogy nem. Lehet visszatér a Nature vonal, lehet, hogy nem.
Építsünk, fejlődjünk, inspirálódjunk és főleg nevezzünk a versenyre!
Remélem jövőre ott lehetek!
Egyetértek ezzel maximálisan, egy kicsit azért színezném a képet azzal, hogy @AmegA - ék sikere nem egészen véletlenszerű. Ha megnézitek a tavalyi esemény topikját, olvasható Tőlük egy statisztika, a top 127 akváriumról. Több paramétert vizsgáltak akkor és ezekből sokat tartottak szem előtt a berendezésük kialakításánál, kezdve az üvegmérettől az előtér vonaláig. Ez alapján nekem egy nagyon komoly tudatosság tükröződik a művükön, ami elnyerte azt a helyezést, amit megcéloztak. Mivel a végső képet még nem láthatjuk, egyelőre ehhez a tudatos munkához szeretnék gratulálni Nekik.:notworthy:
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére