• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos IAPLC 2017

Csak erről az egyről és megpróbálom nagyon röviden: A véleményben dícséretként fordítottam a kép többértelműségét, szerintem is ez az egyik legnagyobb erőssége, a lenyűgöző látvány és a profi technikai kivitelezés mellett. Mondjuk az utóbbi, ebben a kategóriában (1-27) alapfeltétel. Három ötletem van mit ábrázolhat: Elképzelhető egy kút vagy mélyedés, amibe ezek a gyökerek víz után kutatva lenyúlnak, a kiégett háttér a víz csillogó felszíne. Lehet egy átjáró is ( a cím talán erre utal ) a dzsungelből a semmibe. Előfordulhat az is, hogy alulról tekintünk az ég felé, mint Zack hasonlatában, nekem legkevésbé ez tetszik, de még értelmezés nélkül is képes gyönyörködtetni. Nálam ez a többértelműség egy hozzáadott érték, amíg töprengünk, mi is ez, lenyűgözve bámuljuk a részleteit. A kritikát nem tudom felfogni, sem pedig a pontozási szempontoknál a halak "természetes közegét", főleg ennyire súlyozottan, de fogadjuk el: Japánban a halak átjárókban nem élnek, csak erdőkben/lebegő erdőkben és hegységek felett az égen.:)
Ez az akvárium, úgy gondolom a helyezés tekintetében a megfelelő helyen van, nem tudom az építője vajon milyen ambíciókkal indult, mi lehetett a célja, ha az első hely, akkor valószínű csalódás volt neki. Erről az a véleményem, hogy az nyer ( az elsőn kívül ), akit a verseny után sokan linkelnek, hivatkoznak rá, esetleg később részleteiben másolják, vagyis fennmarad. Ez a lehetőség, az első 27 akváriumnál fennáll, mi is emlegettünk többet is közűlük, kinek melyik tetszik. Nem hallottam senki által dicsőíteni pl. a 7. helyezettet, nem is fogom, annyira szokványos és talán ide vezetne, ha nem próbálnának meg soha sem kicsit újítani, kísérletezni, próbálgatni, mindig a biztonságosra törekednének. ;)
Teljes mértékig egyetértek. Jobban meg sem lehetett volna fogalmazni.(y)

Oldal tetejére