• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Skacok 1.5 hét van már csak a nevezési határidőig!

Hétvégén végre én is rászántam az időt és megcsináltam a lightroom szetteket. Van egy tucat fotó már csak választani és küldeni kellene.

Idén 3500 pixelre csökkentettem az eredeti méretet. Ti milyen felbontásban küldtétek be az anyagot?
 
Skacok 1.5 hét van már csak a nevezési határidőig!

Hétvégén végre én is rászántam az időt és megcsináltam a lightroom szetteket. Van egy tucat fotó már csak választani és küldeni kellene.

Idén 3500 pixelre csökkentettem az eredeti méretet. Ti milyen felbontásban küldtétek be az anyagot?
2,8 mp vel ment és nagyon kiváncsi leszek idén mi lesz a trendi,marad e a fás vonal,vagy a köves teret hódít vagy visszafordul a versenysorozat a natur irány felé.

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Skacok 1.5 hét van már csak a nevezési határidőig!

Hétvégén végre én is rászántam az időt és megcsináltam a lightroom szetteket. Van egy tucat fotó már csak választani és küldeni kellene.

Idén 3500 pixelre csökkentettem az eredeti méretet. Ti milyen felbontásban küldtétek be az anyagot?

Az eredeti telefonos képet nem tudtam beküldeni, mert 5,6mb volt.. ezen tököltem kb két hétig, mert nem esett le, hogy miért sikertelen a nevezésem folyamatosan. :p Bedobtam a melóhelyen a képet paintbe, rámentettem, egyből 3mb körülire zsugorodott. Natív szifonos felbontásból croppoltam, szóval nem fog mutatni 4K monitoron, de szerintem idén úgysem jutok be a top27-be, szóval egye fene. :D

Sok sikert, többiek! ;)
 
Dear Viktor Lantos,
(Application ID: W012-0933)

Thank you for your applying to IAPLC 2017.

LAYOUT TITLE: The peace, that we all seek, and few of us ever find

A nevét végül az egyik kedvenc filmem jelenetéből kölcsönöztem. Rájöttem valahol ez köszön vissza a legtöbb akváriumomban.


 
Dear Balazs Farkas,
(Application ID: W009-7747)

Thank you for your applying to IAPLC 2017.

Layout title: Point of No Return
__________

Sok sikert mindenkinek! Hajrá magyarok :)
Nagyon kivancsi vagyok az eredmenyre. Bar meg laikusnak erzem magam a verseny ertekrend megsaccolasahoz is ,de ha ezt az akvat elhuzzak top 10 ala, at kell ertekelnem az eddigi velemenyemet a versenytisztasagat illetoen.
 
Back
Oldal tetejére