• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2015

A feltöltött kép (akár kis méretben) sem az összesítőben a procedúra végén, sem pedig az e-mailben nem jelenik meg. Elrontottam valamit?
Azt kívánom már csak akkor lásd újra a képet ha bekerültél az első 100-ba :D
Egyébként nem rontottad el ;)
 
Ok most már Matyi akváriumát is láttam, úgyhogy 2 kedvencem is van :)
Nyomjátok skacok! Szuper látni ezeket az akváriumokat.
 
Kedves re-scaperek.....

Igaz én voltam az aki az építés napján egyből mondta, hogy ezek az átépítések nem mennek versenyre. Nem úgy mint a múlt év márciusi scaper's day akváriumok.
De @talachi megkeresett és megkérdezte nevezzük e a 240-est.

Elsőre lepasszoltam, mert nem így készültünk és nem készítettük rá fel az akváriumot. Nem volt időzítve a nyírás sem követte a fotózásra felkészülést.

De! Idén valószínűleg kevesebb nevezés érkezik amit nem tartok valós tükörnek a hazai hobbizásra nézve.

Hajlandó vagyok beletolni az időt, hogy utolsó pillanatban még 1-2 akváriumot befotózzunk.
Ehhez kozmetikai nyírás kell, több vízcsere. A fotózás maga és utómunka. Ez azért tökleszakítós 1 akváriummal is, de ha már egynél megcsináljuk még 1-2 akváriumnak lehetőséget szeretnék adni.

Sajnos nem minden akvárium alakult úgy, hogy most fotózható legyen. Ez részben építési hiba, részben karbantartás.

De úgy gondolom jelenleg a következő akváriumok indulhatnának egy jó fotóval és a fent említett verejtékes melóval.

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

ők kimaradnak mert

A vörössel ez az akvárium gyönyörű, de túl sok lett. visszavágva a vörös pedig nem hozná ezt a feelinget. - nem is lenne már idő rövidíteni a bokrot. Pedig a HC most bombaformában van. Ha mégis fotózásra kerülne a sor a jobb első anubiast biztos kikapnám stb.

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

A magárahagyott ösvény :) épp a napokban beszéltünk róla. Az eredeti formában izgi volt, de a mostani állapotot már nem lehet átvariálni. Élőben szuperül fest, fotón szemből nagyon magárahagyott hangulatot ad. nem tudnám 1-2 nap alatt felgyúrni. :(

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

ő is szép, de ezzel a diszkosz témával agyonvágtuk az előteret ami még nem tért magához azóta sem.
nagyon nehéz lenne fotózni, hogy szexi legyen

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Itt pedig az építés napjától kezdve a víz feletti lét volt fókuszban. Ezért a víz alatti világ nem adja a teljes hangulatot. Most már a stemek is megnőttek és szinte csak a száraik létszódnak hátul. A lebegő növények miatt nehéz lenne normálisan fotózni. Léggyökerek stb. szóval tényleg valamit máshogy kellett volna ha a fotózás a cél.

Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Az akváriumokkal leginkább a magyar részvételt erősítenénk.

Szóval vélemény? Tegyem oda magam jövőhéten, hogy meglegyenek? És bővítsük tovább a magyar akvakertész albumot?
 
Utoljára módosított:
Szóval vélemény? Tegyem oda magam jövőhéten, hogy meglegyenek? És bővítsük tovább a magyar akvakertész albumot?

Nagyszerű ötlet a részemről, de ebben társtervező kollégám, @Tityesz nélkül nem dönthetek. Pécsről sajnos segíteni a karbantartásban nem tudok, pedig szívesen tenném nagyon. ;) (y)
 
Még valami! Egyik akváriumot sem szeretnénk GA neve alatt futtatni annak ellenére, hogy nagyon sok meló volt vele az elmúlt fél évben. Az anyagi oldalról nem is beszélek :)
Szóval a nevezések az építős csapatból egy kijelölt személy neve alatt mennek majd. Mi a saját építéseinkkel versenyzünk jövőre :)

Az emlékkönyveinkbe azért bekerülnek majd ahogy a korábbi akváriumok. De várom azokat a bátor csapattagokat akik beküldik majd az akváriumot az idei versenyekre.
 
Nagyszerű ötlet a részemről, de ebben társtervező kollégám, @Tityesz nélkül nem dönthetek. Pécsről sajnos segíteni a karbantartásban nem tudok, pedig szívesen tenném nagyon. ;) (y)
Én meg jövő hét vége előtt nem tudok kimenni GA--ba... :(
Az ötletet egyébként támogatom maximálisan.
 
Back
Oldal tetejére