• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2015

Béla kérésére itt egy kép az akváriumról :)
De ezen kívül még egyet épít..... ;)
11194772_421061518076202_1880700699_o_zpsuvhua7ci.jpg

A jobb alsó sarok is a layout része? :D
 
Szia.Brutális akváriumot hoztál létre ismét!!!Aprólékosan kidolgozott,látványos remekmű.Nem is merném kritizálni.De mivel meghatalmazásom van,pár észrevétel részemről:-a bal oldali nagy kő kicsit idegennek tűnik a többiekhez nézve,előtte a bal oldal alsó részén az akvának van egy kis üres terület(négyzet alakú),a talaj látszik ki.Nekem növénnyel ültetve jobban tetszene az a rész is.
Bár tudom,hogy ez egy hegyvonulat,én a növények imádatában élek,kicsit dúsabb zöld jobban elkábítana szemlőlédéskor.Az élőlények,halak látványát hiányolom.Részemről ha akvárium éljen is!!!
A háttér megvalósítása nekem mindig nagy dilema,nehéz kérdés.Talán egy kicsit sötétebb árnyalattal jobb hatása lehetne az összképnek,ami amúgy remek!!!
Összességében fantasztikus tájkép,a kövek,Gyönyörű vízesések,egészséges,szép növények!!!!
Mestermunka,iszonyúan jól felépített hegyvidéki táj.Szívesen túráznék ott,gyönyörködnék a tájba,a patakok csobogását élvezvén.
Igaz ami igaz,otthon is el tudnám bámulni órák hosszat,napi szinten is.
Gratulálok,sok sikert!!!!!!
 
Közeledik a határidő fiúk lányok!

10 jó eredményre esélyes kollégának felajánlom, hogy ha kész a fotó ránézek és ha kell megigazítom lightroom-ban, photoshopban. Mindezt baráti szívességből.

Az elkészült fotót eldönthetitek, hogy elkülditek, vagy inkább használjátok az eredeti formátumot.

Akit érdekel a lehetőség, mert úgy érzi minden másban odatette magát :) az írjon rám privátban.
A végén leírom kik voltak a szerencsés áldozatok :)

Gyerünk nyomjátok azokat az akváriumokat. Remélem idén is egy szép számot látunk majd a magyar zászló mellett. :)(y)
 
Ebben én is tudok segíteni ugyan ezekkel a pogikkal. Hasonló feltételekkel,mint Viktor!
Azért is,mert szeretek bíbelődni vele.Már ha csak ennyivel is segíthetem a közösséget.
RAW fáljlok előnyben.
 
Közeledik a határidő fiúk lányok!

10 jó eredményre esélyes kollégának felajánlom, hogy ha kész a fotó ránézek és ha kell megigazítom lightroom-ban, photoshopban. Mindezt baráti szívességből.

Az elkészült fotót eldönthetitek, hogy elkülditek, vagy inkább használjátok az eredeti formátumot.

Akit érdekel a lehetőség, mert úgy érzi minden másban odatette magát :) az írjon rám privátban.
A végén leírom kik voltak a szerencsés áldozatok :)

Gyerünk nyomjátok azokat az akváriumokat. Remélem idén is egy szép számot látunk majd a magyar zászló mellett. :)(y)
Szia Vik!
Ha jpeg formátumban van az is megfelel a simitgatáshoz? Nem nagyon értek ezekhez a progikhoz...
Nagyon szívesen elküldeném a nyers képemet.
Köszi a választ!
Üdv.: András
 
Szia Vik!
Ha jpeg formátumban van az is megfelel a simitgatáshoz? Nem nagyon értek ezekhez a progikhoz...
Nagyon szívesen elküldeném a nyers képemet.
Köszi a választ!
Üdv.: András

Abból sok varázslatot nem lehet már csinálni. De azért nyugodtan lökd át megnézem.
 
Csatlakoztam én is, hogy hátulról támogassam a mezőnyben versenyző hazai delegációt. :D

e-mail is sent automatically by IAPLC 2015 ONLINE Application System.
============

Dear Rajmund Katona,
(Application ID: W207-5330)

Thank you for your applying to IAPLC 2015.
Your information as belows was registered.This
 
Utoljára módosított:
Sziasztok, ki lehet tölteni a jelentkezést és később feltölteni a fotót? Mert a héten v. a jövő héten fotóznék.
 
Dear Andras Peter,
(Application ID: W203-5892)

Thank you for your applying to IAPLC 2015.
Your information as belows was registered.

:couchpotato:(y)
 
A feltöltött kép (akár kis méretben) sem az összesítőben a procedúra végén, sem pedig az e-mailben nem jelenik meg. Elrontottam valamit?
 
Back
Oldal tetejére