• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2015

Az új IAPLC könyv is megjelent.

Nyomjon egy lájkot a bejegyzésre akit érdekel. Most rendeljük légivel.

Én igényt tartanék egyre a borító ellenére is. Lájkoltam. :)

Megnéztem az interjút is, jó volt kicsit többet látni ebből az akváriumból. Ugyanakkor sajnálom, hogy nincs több werkfotó. Kíváncsi lennék, hogyan rögzítette a növényeket közvetlenül (?) a lávakőre.
 
A vilägbajnok utän szabadon!:sneaky:
IMG_3208.JPG
 
mindegyik ronda volt, ez csak tartja a ritmust :D
Azért van az a helyezés ami után a legszebbnek látnám a világon. :) Egyébként az évszámból kindulva, nem lehet, hogy ez a jövő évi verseny plakátja és nem az idei könyv borítója? Vagy a kettő megegyezik?
 
Sziasztok!

Jól emlékszem hogy volt kérdés a versenyre nevezésnél, hogy tagja vagyok-e valamilyen akvarisztikával kapcsolatos közösségnek-, fórumnak?

Az jutott eszembe, hogy mennyivel több információt tudhatnánk meg a versenyakváriumok építéséről ha plusz pontot kapnának azok a medencék amelyek valamely nyilvános fórumon kezdetektől naplózva lennének.
Így néhány éven belül még szorosabb lenne a mezőny, talán kisebb lenne a különbség az elsők és utolsók között is.
Nőne az inspiráló akváriumok száma és egymástól is többet tanulhatnánk, mint így, nagy titkolódzások közepette.

Kinek mi erről a véleménye?

@viktorlantos van erre ráhatásod, ha nem is rögtön nemzetközi szinten?!

A.ttila
 
Sajnos én inkább az ellenkezőjét látom. Az óriási csatározás és exkluzivitás miatt még a HAC akváriumokat sem nagyon lehetne mutogatni. Nemhogy a naplót.

Épp most írok egy cikket az Aqua Journalba áprilisban lesz benne. HAC és Magyarország. És bakki nem teszik bele a hac akváriumokat mert a saját szabályaik ellen menne....
Szóval ez nem az a verseny jelenleg.
 
Sajnos én inkább az ellenkezőjét látom. Az óriási csatározás és exkluzivitás miatt még a HAC akváriumokat sem nagyon lehetne mutogatni. Nemhogy a naplót.

Épp most írok egy cikket az Aqua Journalba áprilisban lesz benne. HAC és Magyarország. És bakki nem teszik bele a hac akváriumokat mert a saját szabályaik ellen menne....
Szóval ez nem az a verseny jelenleg.
Hát, egy ideig az Apple is ragaszkodott a 3,5"-os kijelzőhoz az iPhone-ok esetében, aztán most a kisebbikben is 4,7"-os van. :)
Szóval szerintem csak idő kérdése. Ellenkező esetben túl belterjessé válik majd a mezőny és a kutyát sem fogja érdekelni. Perzse, hogy ezek a trendek mikor fognak ebbe az irányba fordulni, azt csak a jó Isten tudja.
 
Back
Oldal tetejére