• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
EAPLC-s egyhelyezéses előnyödet most kihozom egálba
Remélem ott maradsz csak mögöttem:cool:!Ahogy olvasom az oktoberos csávó a nagy favorit!;). De barmi lehet!
Maximilian mar alszik!Nem akarom most megkérdezni!De ö nem indul,én betartom a szabályokat,hogy egy alkotó csak egy kategóriában egy akváriummal indulhat!En mondjuk egy teljesen más scapevel neveztem!Remélem számomra kedvezőbb helyezéssel!Amúgy érdekelne,miként vélekednek erről a szervezők?!
 
Ahogy olvasom az oktoberos csávó a nagy favorit!;). De barmi lehet!

Úgy látom itt van egy kis félreértés :)
Az hogy egy legjobb napló / hónap akváriuma gyors szavazáson valamire voksolok az nem jelenti azt, hogy automatikusan vele jár a HAC is.

A HAC nem egy hónap akváriuma mini verseny. Szerencsére sokatok gondolta úgy, hogy érdemes megszorongatni a többieket. Nem láttam még a teljes mezőnyt, de a minap amikor átfutottam azért nem tűnt lefutott meccsnek.
Ráadásul a versenyen x pontozónak kell ugyanúgy értékelnie.

Hajrá mindenki még van 2 nap! Nincs lefutva az idei derbi! :)(y)
 
Előzetesben annyit mondanék hogy Patrik megint nagyot alkotott,el is vette a kedvemet a versengéstől mikor megláttam az akváriumát :eek::smuggrin::smuggrin:
Akkor jobb, ha visszalepnek a többiek...:(, ugy ertem ilyen ellenfelekkel szemben nehez lesz. De a lenyeg a reszvet.
En nem ujitottam, a fotom se jo, de azert ott leszek.:)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Stét' mindenkinek! Nevezek én is, csak hogy örüljetek... :whistle: ha sikerül holnap éjfélig kitöltenem a reglapot... :pompous:(n):)
25 óra talán elég lesz!
Te Zsolt nagy sumák vagy!
Összeszeded itt a tudást aztán nem osztod vissza, mindent megtartasz magadnak, majd besepersz valami díjat előlünk, ez nem szép :D:cool:;)!

Viccet félretéve, nagyon kíváncsi vagyok mit építettél!

Hajrá!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére