• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2010 (HAC)

Sziasztok!!!
Köszönet a szervezőknek a versenyért.
Látva az akváriumokat,megtisztelve érzem magam,hogy az előkelő 12. helyet sikerült megcsípnem.
Sajnos vizsgaidőszak volt, ami eredményes lett. :D
Viszont idő hiányában /meghalni sem volt időm,meló + fősuli/elhanyagoltam az akit, szerintem. :(
A technika eltávolítására nem volt idő,megvilágításra eszközöm sem,a fotó meg olyan amilyen,a compact-tal jobbat nem lehetett. :crazy:
Mindent összevetve tanulságos volt a verseny számomra.Remélem a jövő évben még eredményesebb leszek. :thumbup:

Gratula minden nevezőnek.
Az első 5-nek meg kalap dobálás. :clap:
 
áááá. fel vagyok dobva. elnyertem a 46.helyet. tudom,hogy nem mondhatni előkelő helynek 51-ből,de én mégis büszke vagyok rá. nem is gondoltam komolyan,hogy egyáltalán kapok rá érdemleges pontot. igazábol nem is tetszett akkor az aki csak megprobáltam. hmm.... de majd jövőre. uj erővel indulok majd neki.

köszönöm hogy van ilyen verseny,s lehetőség nyilik megmérettetni az akváriumainkat. köszönöm a szervezést,meg mindent!
 
gordias said:
áááá. fel vagyok dobva. elnyertem a 46.helyet. tudom,hogy nem mondhatni előkelő helynek 51-ből,de én mégis büszke vagyok rá. nem is gondoltam komolyan,hogy egyáltalán kapok rá érdemleges pontot. igazábol nem is tetszett akkor az aki csak megprobáltam. hmm.... de majd jövőre. uj erővel indulok majd neki.

köszönöm hogy van ilyen verseny,s lehetőség nyilik megmérettetni az akváriumainkat. köszönöm a szervezést,meg mindent!

:clap: :clap: :clap: :clap:Számomra a legszimpatikusabb hozzászólás,gratulálok. :clap:
 
Most néztem csak meg az idei HAC akikat.
Gratulálok minden résztvevőnek :clap: Nagyon sok érdekességet talál a magam fajta szemlélő,nagyon sok ötlet inspirálója néhány aki és sok, ötlet szintjén megfogalmazódott elrendezésre találok külömböző megvalósítást.Kicsit a zenéhez tudom hasonlítani: a ritmus hasonló ( plágium?) de a hangok (növények) mások.
Nem tudom beazonosítani ,hogy ez ADA ill. más stílus ( kivéve talán a hollandus), de van ami nagyon kellemes, harmónikus a szemnek, van ami kevésbé.
Nálam még legfontosabb a CO2 vs. Alga fight , de remélem eljön az idő,amikor én is nevezhetek egy ilyen rangos versenyen gátlások nélkűl.
Mégegyszer szeretnék szívből gratulálni minden nevezőnek :wave:
 
Egy kis plusz infó.
A VIP terem az emeleten van. A Koffein kávézó mellett kell besétálni a mozgólépcsőktől. A teremre egy 96-os szám van írva. De igyekszünk jól felismerhetővé tenni a helyet;)
Lesz projektor, úgy hogy pár akit tuti kielemzünk nagyban :geek: :)
 
Lesz esetleg képes-videós beszámoló az átadóról? Sajnos nem tudok elmenni, és gondolom vagyunk még így egy páran. Viszont kíváncsi vagyok, hogy hogyan zajlik az esemény. Az se baj, ha élő netes közvetítés lesz... ;) :lol:
 
viktorlantos said:
Ebben a nagy havazásban ma majdnem fejreálltam Orpheus optijával ;) Szép felavatás lett volna. :lol:

Oké, hogy magadnak akartad megtartani, és nem szívesen adod oda, de azért összetörni nem kell :lol:
 
inadsz said:
viktorlantos said:
Ebben a nagy havazásban ma majdnem fejreálltam Orpheus optijával ;) Szép felavatás lett volna. :lol:

Oké, hogy magadnak akartad megtartani, és nem szívesen adod oda, de azért összetörni nem kell :lol:

Annyira tiszta volt az üveg, hogy észre sem vettem, hogy a kezemben van. pfff :lol: :lol:
 
Holnap ott a helyem :)
Gyerek 1/2 5kor babazsúrba lepassz, CKP átvágtat a városon és nem sokkal 5 előtt a VIP teremben a helyem :)
Lehet ám, hogy síléccel, de ott leszek :)
 
Szeretnénk mindenkinek megköszönni, aki eljött ma az átadóra.
Kicsit fejetlenség volt, vagy szervezetlenség részünkről, de azért reméljük ki lehetett bírni ezt a 2 órát. ;)

A nyerteseknek innen is gratulálunk mégegyszer. És sok sikert a további versenyekhez is. :clap: :thumbup:
Szerintem sok akváriumot meg kellene játszani a legközelebbi versenyeken is, illetve a 2011-es ADA contesten.
Így nem csak nálunk, de külhonban is kipróbálhatjátok magatokat.

Ezúton is szeretnénk megköszönni a verseny szponzorainak, hogy lehetővé tették a gazdag nyereményesőt.
A szponzorok teljes listája a verseny hivatalos oldalán megtekinthető:
http://hac-aquascaping-contest.com/szponzoraink.html

:clap: :thumbup:
 
Jut eszembe Orpheus még jó hogy kombival jött, alig fért bele a sok cucc.

Te jó ég mennyire szerettem volna én is egy ilyen szettet :lol: :angel:
Van aki a karácsonyfát díszíti majd, van aki a 60-as optit minden földi jóval....pfff.


Azért remélem a következő héten legalább az ünnepek alatt kicsit a családra is koncentrálunk majd.
Ha már az év többi részében csak az akvárium körül pörgünk. :thumbup:
 
Köszi, hogy eljöttetek.

2.jpg


3.jpg


A 3. helyezett Geris barátkozik egy Sera külsőszűrővel... :D

4.jpg


6.jpg


The winner is.... :D

8.jpg


(Látod Orph... minek akkora akvárium? Ez a scape befér egy 60-as optiba is... :) )


Köszönjük a szponzorok felajánlott nyereményeit, melyek összértéke meghaladta a 600 ezer Forintot. ;)
 
8.jpg


Orpheus ott helyben berendezte ugyanúgy a kis 60-ast. Kénytelenek voltunk elhinni neki, hogy ezt tényleg keni-vágja :lol: :angel: :thumbup:
 
Elismerés minden résztvevőnek és szervezőnek!
Nagy öröm számomra, hogy a nappalimban lévő akváriumomat (39. hely) megcsodálok, és agyon dicsérőknek el tudom, mondani, hogy ezt köszi, de ennél sokkal gyönyörűbbek vannak ... Magyarországon is.
Nagyon értékes és érdekes olvasmány a bírák hozzászólásai, ezekből valóban lehet építkezni.
Hasznos tanulság, hogy LowTech aksival nagyon nehéz szép eredményt elérni.(Talán a sorban haladva a 33. helyen végző aksinál van először élesztős megoldás.) Hát szerintem nekem is csatlakoznom kell ehhez az életközösséghez: Nagynyomású CO2 rendszer, T5 csövek, Heti 50% vízcsere, GA tápok.
Meke :thumbup:
 
Köszi srácok, ezekért a képekért örökké hálás leszek! Főleg a másodikért! :lolno: :lolno: :lolno: Nyugtassatok meg, hogy nagylátószöggel készült... :lol:
 
Back
Oldal tetejére