• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tetszik a nyeremény?

  • Igen, irány az Interzoo!

    Votes: 18 50.0%
  • Háát, szívesebben mentem volna wellness-elni

    Votes: 0 0.0%
  • De mikor lesz Niigata?

    Votes: 10 27.8%
  • Ehh szerettem volna még egy pengés algakaparót nyerni....

    Votes: 8 22.2%

  • Total voters
    36
Köszi, hogy megosztjátok a gondolataitokat. És teljesen érthető mindenki álláspontja.

- Van valami magyar, miért akarjuk "eladni"
- Amit a GA visszaforgat inkább adja a hazai hobbiéletnek
- Félünk, hogy az EU lenyom minket, ha kinyitjuk a kapukat.

Talán az első voltam aki évekkel ezelőtt egy nagyobb szervezés felé gondolkodott. Hiszek a jó versengésben és biztos vagyok benne, hogy egy nagyobb hangú verseny sok nevezéssel több embert ér el itthon is és több pozitív hozadéka van (fejlődés, kapcsolatok, barátságok, ismertség stb).
Azért kezdtem el anno gondolkodni, mert nem láttam a növekedést. Mert tényleg kicsit hajlamosak vagyunk depizni, magunkba süppedni, értéktelennek, érdektelennek érezni néhány dologot. Talán a környezetünk, az anyagi javak, sorsok stb. Ez ilyen.
Ahhoz, hogy a tüzet meg tudja tartani az ember fejlődni kell. A fejlődéssel sok jó dolog is érkezik. Pl néhány pesszimista hozzászólás amit fent olvasok kis munkával és versenyszellemmel és az ezt követő kis vagy nagy sikerrel optimista szemléletű lenne.
A mostani mezőnyben is van olyan, amit bátran oda lehet tenni az EU versenyre. Nem 1. Nem 5. Legalább 10. És még nem is látjuk a teljes mezőnyt.

Az, hogy nem született még magyar serleg pl az EU derbin nem azt jelenti, hogy gázok vagyunk. Gyengék. Meg kell nézni egy eurovíziót, és más eseményt. Lehet nem vagyunk még ott, hogy állandó hely legyen a dobogón, de időnként azt érzem, hogy egy felsőbb kontrol beavatkozik, mert egy EU peremén élő országból nem lehet annyi jó. Kell az erősítés a német, francia stb piacra.

Nem szeretem a nagymagyarkodást, főleg ezt a beteg vonalat amit a degenerált politika nyom. Sokkal inkább hiszek az egyéni teljesítményekben és a valós eredményekben. A teniszezőben akiben meló van (tegnapi sikerünk ugye).... Szóval nem kell beletörődni, hogy valami gyengén megy vagy úgysem tudjuk meglépni. Lehet a kép fals, lehet a pontozók tolják el a meccset ahogy néhány sportban is... legyen fair küzdelem, fair értékelés és egy jó hangulatú verseny. A kreativitás ott van nagyon sok emberben és a tehettség is. Mondanám, hogy ma már cég is lenne aki szponzorálná a legjobbakat. Meg tudnánk ugorni egy ilyen versenyt és lennének jó magyar eredmények is ismerve az EU jelenlegi helyzetét.

...de a házi versenyeknek is megvan a hangulata. És ezt megértem. Ha több ember fejében megfogalmazódik a gondolat, hogy csináljunk valami maradandót, lehet meglépjük. Elsősorban egy jó eseményért és a hobbiért.
 
Vigyázzatok, ez a legyen nemzetközi a HAC a Soros-terv része!
Bocsánat!
Na ja a migrációval csak úgy özönlenek befelé a tehetségesebbnél tehetségesebb Szíriai és Afrikai akvakertészek :D

Egy gondolat csak a 1,5,2 oldalnyi eszmecseréhez :
Nekem mindegy hogy Magyar marad e a verseny vagy nyitunk Európa felé,én ezzel mindig úgy voltam mikor elkezdtem tudatosan versenyakváriumokat nevelni hogy már a puszta tény boldoggá tesz hogy van hol elindítanom,ha úgy tettszik megmérettetnek az akváriumot.Hogy ezt a megmérettetést hazai tehetségekkel vagy esetlegesen Európai elittel teszem az nekem másodlagos. Persze hazudnék ha azt mondanám hogy Én nem szeretnék minden évben felállni a dobogóra de ha ez nem történik meg akkor sem leszek kevesebb mert tudom hogy amit összeraktam és nevelgettem az már adott egy pluszt az életemhez.:)
Úgy hogy bármi is legyen majd a jövőre nézve ameddig tehetem az összes hazai és külföldi versenyen el fogok indulni.;)
 
Mindenkinek ilyen önbizalmat kívánok [emoji16][emoji16],mondjuk Patrik neked van mire [emoji108][emoji106]Hajrá [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
En mindent megtettem amit ember meg tehet a hobbiért!A többi mar nem rajtam múlik!Hajra mindenki!Győzzön a legjobb!
 
Jövőhét szerda a határidő skacok! Aki még nem dobta be, nehogy lecsússzon róla. Egy jó fotó pár óra a hétvégéből.
Utána évekig ott lesz egy remek emléknek. Kinyomtatva, teló háttérben, családi fotók között, hac galériában.

Az instagramon elég aktívak vagyunk. És szinte nem telik el úgy hét, hogy ne látnám valamelyik korábbi HAC akváriumot megosztva a világban. Ez szuper dolog! Drukkolunk mindenkinek :)
 
Back
Oldal tetejére