• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Stefán Tamás

Kertész szaki
Hát igen a tech ipar gyorsabban fejlődik, mint az akvarisztika. Az idei évre elég sok ilyen jellegű fejlesztést tervezünk. Elengedhetetlen, ha szintet akarunk lépni. Márpedig akarunk :)
@viktorlantos : Náha én is tapasztalom, hogy belassul a webshop. Megnéztem Google PageSpeed Insight-ban egy termék aloldalt. tulajdonképpen asztali rendszeren majdnem jók a mutatók. Nekem 79 pontot kapott. Viszont a mobil az nagyon gyenge, 18 pont. A Google idén júniustól bekapcsolja a weboldal sebességére vonatkozó mutatóit a találati lista sorrendezéshez. Érdemes lenne elkezdenetek ezen dolgozni, hogy javuljon, mert nem egyszerű dolog.
Nem kritikaként írtam, hanem csak segíteni szeretnék.

viktorlantos

Alapító
Admin
Google idén júniustól bekapcsolja a weboldal sebességére vonatkozó mutatóit a találati lista sorrendezéshez. Érdemes lenne elkezdenetek ezen dolgozni, hogy javuljon, mert nem egyszerű dolog.

Igen ezért is történnek az átalakítások. Minél nagyobb a shop és a rengeteg kiszolgáló szoftver mögötte, annál nehezebb.
Van egy roadmap, remélem a fontosabb dolgokat sikerül megoldanunk március-áprilisig. 👍

Nem kritikaként írtam, hanem csak segíteni szeretnék.

Köszike 😊

Oldal tetejére