• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Hát igen a tech ipar gyorsabban fejlődik, mint az akvarisztika. Az idei évre elég sok ilyen jellegű fejlesztést tervezünk. Elengedhetetlen, ha szintet akarunk lépni. Márpedig akarunk :)
@viktorlantos : Náha én is tapasztalom, hogy belassul a webshop. Megnéztem Google PageSpeed Insight-ban egy termék aloldalt. tulajdonképpen asztali rendszeren majdnem jók a mutatók. Nekem 79 pontot kapott. Viszont a mobil az nagyon gyenge, 18 pont. A Google idén júniustól bekapcsolja a weboldal sebességére vonatkozó mutatóit a találati lista sorrendezéshez. Érdemes lenne elkezdenetek ezen dolgozni, hogy javuljon, mert nem egyszerű dolog.
Nem kritikaként írtam, hanem csak segíteni szeretnék.
 
Google idén júniustól bekapcsolja a weboldal sebességére vonatkozó mutatóit a találati lista sorrendezéshez. Érdemes lenne elkezdenetek ezen dolgozni, hogy javuljon, mert nem egyszerű dolog.

Igen ezért is történnek az átalakítások. Minél nagyobb a shop és a rengeteg kiszolgáló szoftver mögötte, annál nehezebb.
Van egy roadmap, remélem a fontosabb dolgokat sikerül megoldanunk március-áprilisig. 👍

Nem kritikaként írtam, hanem csak segíteni szeretnék.

Köszike 😊
 
Dolgozunk az új weboldalon remélhetőleg április végén már ez lesz élesben.

A napokban bekapcsoltunk egy új fizetési szolgáltatót a CIB mellett (Saferpay/Six payment), ami néhány új fizetési megoldással bővítette a bankkártyás fizetési lehetőségeket.
Apple pay is megy, a kövi napokban mi is teszteljük, de már használható az éles oldalon. 👍
 
04.20-án kedden előreláthatólag egy hosszabb karbantartás lesz. Ebben az időben nem lesz elérhető a webshop. Reméljük egy gyors reggeli, egy kényelmes ebéd egy szolid popcornos mozi és..... remélem nem fog ennyi ideig tartani :)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Ha kívánságlistáról szeretnék minden elemet a kosárba tenni, akkor 502 Bad Gateway hibaüzit dob.
Update: Ennek ellenére beteszi a kosárba a tételeket.

Üdv.: SafE
 
Oh. Egeszen más lett a telefonon - gondolom PC-n is - a web shop kinézete. Jobban tetszik! És jóval gyorsabb is lett. Gratula hozzá!

Akkor lássunk hozzá a felfedezéshez ebben a "beautiful world of aquascaping"-ben ;)
 
Back
Oldal tetejére