• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Szuper lett, főleg a gyorsaság!

Mobil nekem minden termékcsoport alá fixen bekerülnek a tanácsok (alga, milyen szűrőt vegyünk stb)

A filtereknél esetleg jó lenne ha ár mellett a van/nincs raktáronra is lehetne szűrni.
 
Köszi a visszajelzéseket. Biztosan sok reszelnivaló lesz még rajta a kövi napokban hetekben, de ez az új felületünk.

A kívánságlistát a kövi napokban frissítjük. A fentiekhez hasonló észrevételek jöhetnek a topikba bármikor :)
 
Tényleg gyorsabb lett, amit nagyon értékelek. 👍
Az kicsit zavaró, hogy az "Akváriumok" között megjelennek az RO készülékek, ventik, UV sterilizálók, dózispumpák, stb. :eek: Igaz, szárított kutyagumi nincs. :D

De könyörgöm, legyen már ződ színű valami, mert ez a nagy fehérség a sírba visz. Ez nem olyan Green Aquás. 😭
 
Utoljára módosított:
Nekem is szoknom kell az oldalt, a régin gyorsabban navigáltam. De a színekkel tényleg kéne kezdeni valamit mert ez így hírlap szerű. Az tetszik, hogy már a számlák is fent vannak de, nem lehetne pdf formátumba is felrakni? Csak azért mert szerintem már nem sokan használnak nyomtatót, elektronikusan meg könnyebb tárolni, vagy tovább adni. 😊
 
Nekem is szoknom kell az oldalt, a régin gyorsabban navigáltam. De a színekkel tényleg kéne kezdeni valamit mert ez így hírlap szerű. Az tetszik, hogy már a számlák is fent vannak de, nem lehetne pdf formátumba is felrakni? Csak azért mert szerintem már nem sokan használnak nyomtatót, elektronikusan meg könnyebb tárolni, vagy tovább adni. 😊

A weben továbbra sem szerepelnek a végleges rendelés számlák. Ezt az ERP rendszerünk készíti el.
Annyi a jogszabály változás a számlázás körül, hogy ez egy jó ideig nem lesz még :(
 
A weben továbbra sem szerepelnek a végleges rendelés számlák. Ezt az ERP rendszerünk készíti el.
Annyi a jogszabály változás a számlázás körül, hogy ez egy jó ideig nem lesz még :(
És olyan lehetséges pl. ha én itthon nem találok egy számlát vagy garilevelet, rendelési szám alapján tudtok másolatot adni?
 
Az kicsit zavaró, hogy az "Akváriumok" között megjelennek az RO készülékek, ventik, UV sterilizálók, dózispumpák, stb. :eek: Igaz, szárított kutyagumi nincs. :D

Szerintem az ajánló sávokra gondolsz. A kategóriában nincsenek ilyen termékek :) vagy mégis?

A színekkel kapcsolatban ez most egy drasztikusabb lépés a letisztultság felé. Biztosan finomítjuk a brandet, de alapvetően a GA fehér, fekete és kék. :) A színeket a fotók adják.
Az előző weben több volt a fekete ezért érzed most soknak a fehéret :)
 
Utoljára módosított:
És olyan lehetséges pl. ha én itthon nem találok egy számlát vagy garilevelet, rendelési szám alapján tudtok másolatot adni?

Lesz ilyen szolgáltatás. Valószínűleg fizetős, ahogy az Aqua és a többiek esetében.
Jelenleg ezt még ingyenesen intézzük ha megkapjuk az adatokat a rendelésről.
 
Az kicsit zavaró, hogy az "Akváriumok" között megjelennek az RO készülékek, ventik, UV sterilizálók, dózispumpák, stb. :eek: Igaz, szárított kutyagumi nincs. :D

Közben megtaláltam a hibát. Valaki betette a tengeri kiegészítőket a tengeri alá ahol szinte minden termék elfér. Javítom 👍
Done, hamarosan érzékelhető lesz a változás :D
 
Lesz ilyen szolgáltatás. Valószínűleg fizetős, ahogy az Aqua és a többiek esetében.
Jelenleg ezt még ingyenesen intézzük ha megkapjuk az adatokat a rendelésről.
Számlát tekintve jó lenne áttérni az E-számlára, ahogy az Interspar is csinálja. Akkor már csak a garilevél lesz a megoldandó probléma.
 
sajnos a szamlazas nem olyan egyszeru tema mint az ember gondolna, rengeteg kulonbozo szabalyozast kell kovetnunk, ami juli 1-tol raadasul tovabb bonyolodik, az e-szamla egyelore nem megoldhato, de folyamatosan rajta vagyunk, hogy legalabb ugyfel oldalrol egyszerubb legyen
 
Szerintem az ajánló sávokra gondolsz. A kategóriában nincsenek ilyen termékek :) vagy mégis?

A színekkel kapcsolatban ez most egy drasztikusabb lépés a letisztultság felé. Biztosan finomítjuk a brandet, de alapvetően a GA fehér, fekete és kék. :) A színeket a fotók adják.
Az előző weben több volt a fekete ezért érzed most soknak a fehéret :)
Nem, @viktorlantos mert Green Aqua akvák között jelentek meg a többi cuccok. Néztem is mint borjú az új kapura. :oops:
Értem a GA színeket, de könyörgöm, a vízigazok zöme zöld. Valahogy csempésszétek már vissza, lécci. 🙏 Az olyan megnyugtató, míg a fekete olyan Drakulás.. 🧛‍♂️
 
Nem, @viktorlantos mert Green Aqua akvák között jelentek meg a többi cuccok. Néztem is mint borjú az új kapura. :oops:
Értem a GA színeket, de könyörgöm, a vízigazok zöme zöld. Valahogy csempésszétek már vissza, lécci. 🙏 Az olyan megnyugtató, míg a fekete olyan Drakulás.. 🧛‍♂️

A régi oldal fejléce fekete volt. Ennyi volt kb a különbség színben :)
itt még láthatsz néhány régi screenshotot.

De vettem a színekkel kapcsolatos észrevételt. 👍
 
A régi oldal fejléce fekete volt. Ennyi volt kb a különbség színben :)
itt még láthatsz néhány régi screenshotot.

De vettem a színekkel kapcsolatos észrevételt. 👍
Még soha, semit nem rendeltem a shop-ból, csak kiválasztottam és személyesen megvettem. Ezért a shop működéséhez nem tudok hozzászólni.
Viszont a színek, és az egész új megjelenése telitalálat! 👍
Értem én, hogy "zöld meg fekete", de szerintem vásárlásnál és választásnál, a könnyű, jól áttekinthető, kontrasztos megjelenés sokkal fontosabb, mint a cég színeinek használata. Ahol kell, ott úgyis ott van.
Vannak olyan fórumok, ahol a megjelenést lehet választani, gyakran 4-5 színösszeállítás között, de minimum sötét-világos lehetőség sok helyen van. Mindíg a világosat használom.
Jó lett, gratulálok! 🍾
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére