• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua webshop fejlesztések

viktorlantos

Alapító
Admin
Kihasználva a nyár utolsó heteit, néhány időszerű fejlesztésen dolgozunk a webshopon.

Ezért az augusztus 27-i héten 2 napos kimaradás lesz a működésben az átállások miatt. Megpróbáljuk hét közepére időzíteni az átállást.

A frissítés után a GA shop új - megváltozott felülettel jelentkezik majd.

A mostani szép volt jó volt, de most már lassan 4 éves és picit eljárt felette az idő. Igyekeztünk úgy váltani, hogy a jól megszokott funkciók és menük ne nagyon vesszenek el. Lehetőség szerint ne kelljen újra tanulni a webshop használatot. Így inkább csak egy új ruhát kap a bolt és a legtöbb területen megszépülünk. (y)

Reméljük nektek is bejön majd az új felület. Ahogy tesztelgettük én modernebbnek és jobbnak érzem, mint a mostanit.

A hónapban más apróbb átalakításokon is dolgozunk.
Ilyenek az új termékek felöltései amiről a másik topikban beszámolunk majd.

A navigációt megkönnyítendő pedig, hogy új kategorizálást vezetünk be néhány termék esetén, ami megkönnyíti a tájékozódást és a vásárlást is.

Ilyenek például:
Literre szűrhető most már az összes reaktor és diffúzor: CO2 diffúzor, CO2 reaktor Green Aqua

Készült egy új garnélás aljzat kategória a talajoknál: Garnéla talaj Green Aqua

A kő dekoroknál kiválasztható, hogy az adott dekor keményíti vagy sem a vizünket: Akvárium kő dekoráció Green Aqua

Növénytápoknál választható a kevés fénnyel működő aki és a közepes-sok fénnyel működő, így eszerint választhatunk növénytápot:
Folyékony táp Green Aqua

Az akvárium világításoknál is bevezettük, hogy literhez és felhasználáshoz is lehet szűrni. Így pillanatok alatt megtaláljátok mondjuk egy nano aki low tech világítását, vagy egy rendesen pörgetett 250 literes akvárium világítását is:
Akvárium világítás Green Aqua

Szűrőanyag típus szerinti listázás:
Szűrőanyag Green Aqua


Ami még hátravan: Akváriumi szűrők jobb kategorizálása GA ajánlás (növényes akváriumi szűrés) szerint, Üveg csövek kategorizálása felhasználás szerint, akvarisztikai szerszámok kategorizálása.

Reméljük szeretni fogjátok az új fejlesztéseket és átalakításokat :)(y)
 
Az eddig gyűjtött GA pontok megmaradnak?

Természetesen, ilyen szempontból semmi sem változik. Az új shopban is működik majd a GA pontrendszer.
Mivel az adatbázisunk ugyanaz, minden vásárlás történet, ga pont, stb természetesen változatlanul működik majd.
 
Srácok, nem gondolkoztatok még egy "AKCIÓK" menüponton? Szerintem hasznos lenne, főleg azoknak, akik nem szeretnének lemaradni 1-2 jó vételről. ;)
 
Mindkettőn agyalunk.

Addig is az új termékeket minden kategóriában le tudjátok kérdezni.
Pl CO2: CO2 Green Aqua

Katt bármelyik kategóriára. A listában a lenyíló menüből válaszd ki az új termék szerinti rendezést és a kis nyilat fordítsd meg. Ennyi.

Az akciós motyón agyalunk. Kicsit megbonyolítuttuk magunknak ezért nem kapott külön menüt korábban.
Meg manapság már nincs akkora értéke annak, ha valami akciós. Egy rakat oldal van, ami minden akciósra vesz. Olyan ez mint a szezon végi kiárusítás. Valóban semmilyen akció nincs csak jól hangzik. A legtöbben pedig oda sem figyelünk erre pont emiatt.

A különlegesebb akciókat általában hírlevélben,, FB-n és itt a fórumon is mindig megosztjuk.

De futok majd egy kört hogyan lehetne ezt ésszerűen megoldani.
 
Még valamikor a megújulás előtti időkben vásároltam aztán tegnap,igaz inkább csak feltöltöttem a készleteimet, illetve növényt is rendeltem. Kényelmes, jól áttekinthető webshop fogadott, igazán kellemes meglepetés ért:) .
Bár a bolti hangulatot nem lehet pótolni, mégis az új funkciók ,szemet gyönyörködtető fotók, részletes termékleírások, kellemessé teszik a vásárlást!

Gratulálok GA. a minőség, színvonal itt is érezhető(y) !

Üdv:w-rig!
 
Back
Oldal tetejére