• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - Japan Tour 2013 - IAPLC

Letsgo kollega errol inkabb nem beszelek. Akiknek a barna holgyek az idealjaik inkabb norvegiaba menjenek, teljesen egeszsegtelen egy-egy utcai seta :)
 
Igen, tényleg látványos oldaláról közelíti meg a GA ezt a szakmát. Egyre jobban úgy érzem, hogy ezt már nem szabad hobbinak nevezni egy szint után.
 
Ok ne haragudjatok de ma nagyon bemokaztam. A japok leitattak ;) fotok majd kesobb. Sajnos a galeria egy resze nem volt fotozhato, de igy sok szep kep keszult.
Amanoval egy assztalnal ulhettunk ez oriasi megtiszteltetes. A legnagyuobb orszagoknak kb 8 ev! Mire eljutnak idaig.

Kepesek voltak felszolitani a szinpadra miutan vegigittam amano borait. ;)

Most full tradicionalus japan szallodavan alszunk gyekenyen, dezsaban furdunk picit kiestunk a civilizaciobol ;)
 
:D:ROFLMAO::LOL::D
Ok ne haragudjatok de ma nagyon bemokaztam. A japok leitattak ;) fotok majd kesobb. Sajnos a galeria egy resze nem volt fotozhato, de igy sok szep kep keszult.
Amanoval egy assztalnal ulhettunk ez oriasi megtiszteltetes. A legnagyuobb orszagoknak kb 8 ev! Mire eljutnak idaig.

Kepesek voltak felszolitani a szinpadra miutan vegigittam amano borait. ;)

Most full tradicionalus japan szallodavan alszunk gyekenyen, dezsaban furdunk picit kiestunk a civilizaciobol ;)
 
Most latom nem megy az iras, ne haragudjatok :)
Mindegy hogy írsz, jók a beszámolók(y)
Azok a Tokyo -i természetképek a vízpartnál:eek:, hát nagyon bitang szép. A város pedig milyen tiszta és rendezett. A pagodánál készültek is nagyon jók(y)
Az a sok szép aki már csak hab a tortán vagy bor a szakén vagy mifene:D.Egészségedre!
 
Ha már ott vagytok és eszitek a szusit,isszátok a szakét akkor már lányokat is csípjetek fel!:D
Na jó csak vicceltem!;)
Érezzétek jól magatokat!(y)
 
Szemeim előtt lebeg Viktor(a főhős:)) és Amano ,amint eme hangokat adják ki magukból ,a jól sikerült este után(1:15-től) :
 
Hatalmas élmény lehet ott lenni! Biztos életre szóló kaland...

Nyilván szuper lenne ha jönne Amano úr Mo-ra, bár gondolom ehhez azért jó sok feltételt teljesíteni kell, hogy elhagyja a zen szigetet...

Különben kb 3 éve volt arról szó, hogy Amano, Lukhaup és Bleher közösen csinálnak egy európai túrát, aminek egyik állomása Budapest lett volna, de valami miatt ha jól emlékszek az egész túra nem jött sajna össze...
 
Hatalmas élmény lehet ott lenni! Biztos életre szóló kaland...

Nyilván szuper lenne ha jönne Amano úr Mo-ra, bár gondolom ehhez azért jó sok feltételt teljesíteni kell, hogy elhagyja a zen szigetet...

Különben kb 3 éve volt arról szó, hogy Amano, Lukhaup és Bleher közösen csinálnak egy európai túrát, aminek egyik állomása Budapest lett volna, de valami miatt ha jól emlékszek az egész túra nem jött sajna össze...

Hat ez a jovo zeneje. Ahogy mondod sok dolognak kell teljesulni, de mi megtettuk az elso lepest adtunk egy budapest konyvet japanul ;)

Mai kerti sutogetes kozben a fia forditotta nekunk hogy tudna eljonni, de azon kivul hogy ez egy kulonleges pillanat volt konkretum meg nincs.
 
Back
Oldal tetejére