• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Nov 9 ] ADA Workshop - IAPLC - Japán utazás - tapasztalatok (Törökbálint)

viktorlantos

Alapító
Admin
Beszéltünk róla, hogy lehetne egy élménybeszámolós workshop a Japán utazásról.
Megkésve ugyan, de belőttem egy dátumot November 9-re szombaton.

A workshop témája a következő:
  • Élménybeszámoló a japán utazásról.
  • Akváriumok, Sumida, ADA Galéria, Új ADA akváriumok bemutatása.
  • IAPLC élmények, zsűri véleménye, gondolatébresztő
  • IAPLC 2013 legjobb akváriumainak átnézése kielemzése nagy felbontásban
Az eseményre megkaptam az ADA-tól a nagy felbontású fotókat a top 27-ről. Mit mondjak brutál! :)

Várunk mindenkit egy kötetlen laza szombat délutáni 2-2,5 órára.

Létszám a korábbiak alapján limitált (max 20 fő), hogy elférjünk. Intézek valami kivetítőt közben meg valami bambit és ropit :)

Jó buli lesz gyertek! :)


Green Aqua Postcard 1
by viktorlantos, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Bakker, pont ezen a hétvégén megyünk wellnessezni. :(
Úgyhogy ez kimarad, pedig biztos érdekes lesz! Jó szórakozást mindenkinek előre is!!! ;)
 
ha már GA tv nincs, legalább erről legyen egy webes stream! :) de most komolyan.
troll-face-394x360_reasonably_small.jpg
 
+ 1 lobbista :D Valaki tényleg vihetne egy kamerát és az izgalmasabb részeket kb 45 percben feldobhatná videón,sokan örülnénk neki ;)
 
Most mär tenyleg bosszanto,hogy lemaradok mindenröl!!Lehet,hogy haza kene költöznöm????
 
Csak egy gondolat:
A múltkori workshopon engem és ahogy hallottam másokat is feszélyezett egy kicsit, hogy nem ismerjük (fel) egymást!

Tök jó lenne, ha lenne erre valami megoldás a mostani workshopon. Esetleg valami bemutatkozó féle, bár én kifejezetten nem vagyok túl jó közönség előtt. Esetleg valami névtáblás bohócság?

Nem tudom kinek mi a véleménye erről? Azt látom, hogy kb 6-7 ember van, akit fel lehet ismerni avatar alapján. Bár ez sem garantált!
 
Engedjétek meg, hogy megosszam veletek a rossz hírt: most tudatosult bennem, hogy részvételi esélyem 0,00%-ra csökkent, mert aznap dolgozni fogok. :cry:
 
Nem tudom kinek mi a véleménye erről? Azt látom, hogy kb 6-7 ember van, akit fel lehet ismerni avatar alapján. Bár ez sem garantált!

Volt már workshopon bemutatkozás. Nem leszel tőle előrébb, mert kevés ember képes ennyi nevet és arcot összekötni. Akik már találkoztak párszor ilyen eseményen vagy csak úgy a boltban sem biztos, hogy tudják ki a másik. Max annyi jön le, hogy "már láttalak". A kapcsolatteremtésben inkább a közös téma tudja összehozni az emberket szerintem. Amikor elkezdenek kérdezni, beszélgetni, tapasztalatokat megosztani, kritizálni :) stb. A bemutatkozás ilyen értelemben nem túl sokat ad hozzá. Van aki viccesre veszi a figurát, van akit pont a bemutatkozás feszélyez.
 
Back
Oldal tetejére