• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - Japan Tour 2013 - IAPLC

axelrodia riesei
Volt már ilyenetek, hoztam is anno. Ez már 2 éve volt szerintem, azóta egyszer sem láttam.
1 db még van is talán az akimban, bár nem tudom, mikor láttam utoljára:S
Tényleg nagyon szépek.

Akkor innen volt ismerős :)
 
@viktorlantos pont tegnap este gondoltam a szerszámtartó tokra, hogy nyár óta mikor láttuk az AJ-ben lehet-e kapni. Azóta szeretnék :)

Gyönyörűek a fotók és biztosan hatalmas élmény lehetett. Nagyon irigy vagyok én is. Go Hungary (y)
 
Most hogy hazaértem még néhány fotót feltettem ami kimaradt. Utolsó nap volt Niigata-ban.
Ellátogattunk két halas boltba ami ADA-val is foglalkozik. Előbbi egy KOI bolt volt utóbbi egy akvakertész bolt.

De mielőtt a fotókat belinkelném ez lett az ADA által összedobált workshopos aki. Első nap a telepítés után.


Japan Tour 2013 - ADA Gallery
by viktorlantos, on Flickr

KOI bolt

Kívülről szerény volt


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr

Elképesztő KOI eredmények


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr

azért hardscapeből is el volt engedve. full ADA minden


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr

az új ADA szerszámtartó


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr

egy régi ADA tető, Balázs épp nézi hogy lehetett etetni vele


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr

Természetesen garélák, halak tömkelege. Akváriumok wabi labdák stb. A többi fotó a flickr-en
Az utolsó képen az a Supple Soil valamilyen uj talaj náluk?Amugy tényleg még csak a fotók nézegetése is nagy élmény volt.Köszönöm nektek:)
 

Mennyire passzírozható bele egy 60*30*36-osba valami hasonló?
Próbálkoztam keresgélni példákat a neten, de nem jártam sikerrel. Ha esetleg valakinek lenne tippje merre keressek, azt is megköszönöm.[/quote]
 

Mennyire passzírozható bele egy 60*30*36-osba valami hasonló?
Próbálkoztam keresgélni példákat a neten, de nem jártam sikerrel. Ha esetleg valakinek lenne tippje merre keressek, azt is megköszönöm.
[/quote]
Meg kell találnod a megfelelő fákat, meg kövek kellenek még, aztán igazából ennyi. Meg nyilván olyan növények kellenek, amik nem nyomják szét az akit, szóval a micro, meg a bolbi felejtős. Helyette mehet mondjuk moha, meg apró levelű növények.
 
Meg kell találnod a megfelelő fákat, meg kövek kellenek még, aztán igazából ennyi. Meg nyilván olyan növények kellenek, amik nem nyomják szét az akit, szóval a micro, meg a bolbi felejtős. Helyette mehet mondjuk moha, meg apró levelű növények.[/quote]
Fa még nincs, kövek és moha akad, a növényekkel kicsit bajban vagyok. Tudom, hogy nem ez ebbe a topikba való a kérdés - nyugodtan mozgassátok át, ha soknak érzitek -, de szívesen fogadom az ötleteket. Főleg, hogy CO2 nélküli(!) akváriumról lenne szó.
 
Most látom csak, hogy a héten elég rossz volt a like átlagom. Fotóm nincs, időm nem volt megdolgozni érte :)
Kénytelen vagyok belenyúlni a kis táskámba egy kis munícióért.

Íme néhány tiltott fotó amit anno a galériában készítettem. Talán így 3 hónap távlatából már nem akkora baj ha felteszem őket.
A Japán beszámolós workshopon már lehetett őket látni, de azok se maradjanak ki akik nem tudtak eljönni..... íme :)


ADA Nature Aquarium Gallery
by viktorlantos, on Flickr


ADA Nature Aquarium Gallery
by viktorlantos, on Flickr


ADA Nature Aquarium Gallery
by viktorlantos, on Flickr


ADA Nature Aquarium Gallery
by viktorlantos, on Flickr


ADA Nature Aquarium Gallery
by viktorlantos, on Flickr


ADA Nature Aquarium Gallery
by viktorlantos, on Flickr


ADA Nature Aquarium Gallery
by viktorlantos, on Flickr
 
Azt nézem, hogy sehol sincs gyepszőnyeg meg dekorhomok közti átmenet. Minden akváriumnál vagy telibe van ültetve a talaj, vagy kőkupacra építkeznek és körbe van szórva dekorral.
 
Back
Oldal tetejére