• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - Japan Tour 2013 - IAPLC

Vik, ezekről az aksikról lehet már látni hivatalos fotókat? Csakmert jó lenne háttérképnek. Inspiráció végett :)

A jövőbe látsz! Ma befutott a legfrissebb AquaJournal és a közepén (ahol a pucér nénik vannak a másik újságokban) ez a minimál 180-as akvárium volt. Amano bácsi brutál módon befotózta gondolom egy későbbi formában.
Ejjj ha ezek az Amano fotók egyszer egy galériában elérhetők lennének. Elképesztő munka van mögöttük. Az akváriumok elkészítése, karbantartása és időzítésében is, de minden egyes fotóban.

Az újságban bent láttam a másik 180-as akváriumot is ami két oldalán domb egy kis ággal. Ezt is fotóztam amikor kint voltunk. Hát attól is lepetéztem.....
 
A jövőbe látsz! Ma befutott a legfrissebb AquaJournal és a közepén (ahol a pucér nénik vannak a másik újságokban) ez a minimál 180-as akvárium volt. Amano bácsi brutál módon befotózta gondolom egy későbbi formában.
Ejjj ha ezek az Amano fotók egyszer egy galériában elérhetők lennének. Elképesztő munka van mögöttük. Az akváriumok elkészítése, karbantartása és időzítésében is, de minden egyes fotóban.

Az újságban bent láttam a másik 180-as akváriumot is ami két oldalán domb egy kis ággal. Ezt is fotóztam amikor kint voltunk. Hát attól is lepetéztem.....

AquaJournalt lehet venni nálatok?
 
Valami hasonló megvalósításában gondolkodom, mint pár hozzászólással ezelőtti 180-as akvárium. Tudom erről még biztos nincs videó, de valami hasonló megvalósítsásásról nem tett fel az ADA vagy bárki más videót. Érdekelne, hogy ez az egész hogy épül fel, köves rész hogyan van feltöltve talajjal.
Fontos - Green Aqua - Japan Tour 2013 - IAPLC | Page 8 | Magyar Akvakertész Fórum
Közben megtaláltam :)
ADA View - Videók az ADA Galériából | Page 33 | Magyar Akvakertész Fórum
 
Az új AJ-ben pont ezekről van szó. Mármint melyik dekorral mit építettek.

Tudnánk hozni bármelyikből, de mivel tengeri úton jön lassú az utánpótlás. És drágább is lenne mint a mostani dekor köveink :(
 
Kár mert nagyon szép mind a két kő.
Az Iwagumi stílusú akváriumba a kövekre dörzsölnek valami zöld cuccost.Esetleg erről tudnál valami infót adni Viktor?
 
Megtaláltam a telómon egy 2013-as felvételt. A búcsú éjszakáról, amikor az ADA Galéria kertjében tartott grillparty után Amanoék elénekelték a már ismert nótát :)

Nosztalgikus hangulatban vagyok :)

Ez hatalmas!Orjäsi élmény lehetett ott lenni!
 
Back
Oldal tetejére