• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Állat. Sajnálom, hogy nem tudtam kint lenni. Majd máskor :)
Az akik csúcsszuperek. Bármelyiket elfogadnám.

A hardscapek tervezve voltak vagy ahogy jött a helyszínen?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Köszi ;)

inadsz said:
A hardscapek tervezve voltak vagy ahogy jött a helyszínen?

Ott és abban a pillanatban. Sajnos kövekből nem volt igazán választék. Csúszott a dekorszállítmány, így abból dolgoztunk, ami volt.
Egyedül a talajok voltak nagyjából kiválasztva az akváriumokhoz.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Igazi Hollywood ez a növényfejek számára :thumbup: !

Minden elismerésem a Tiétek Viktor! Gyönyörű a bolt igazi unicum, az akik pedig lenyűgözőek azt hiszem élőben látni kell mindenkinek még ha nem is növényfej az ember akkor is megéri majd egy látogatás nálatok!

Gratulálok és sok sikert a továbbiakban!!!
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

HUGO said:
Nekem ez tetszik a legjobban! Brutál gyönyörű! Én is ilyenben gondolkodom a következő átrendezésnél. 54 l-ben meglehet így csinálni szerintetek? Azt meglehet tudni hogy milyen talaj, és milyen kövek vannak benne?
Köszi Hugo. :oops:
Tudod, hogy kisebb akiknál az a gond, hogy hamar elfogy a tér, és ez iszonyat korlátozni fogja a "kibontakozást". Ettől függetlenül lehet szép iwagumit csinálni 54 literben is - csak nehezebb. Ebből a kőből maradt még két nagyobb dobozzal a shopban - szép darabok, ha majd kilátogatsz válogathatsz kedvedre. Előny viszont, hogy nem kell egymásra pakolni ezeket a köveket a szép hatás eléréséhez egy kisebb akiban.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Mindenféle képpen elfogok látogatni a boltba, és első szemrevételezés ez az akvárium lesz! Csak kérdés majd mikor. Debrecenből nem minden nap megy arra az ember. :?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Naggyoooon DURVA :!:
A fotókat nézegetve az embernek gyorsan leesik az álla, aztán egy ideig lent is marad...:D
Jó magasra tettétek a mércét :p.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Nézem a képeket és azon csodálkozom, hogy eddig egyikötök párjának sem esett le .... otthon nem lehet több medence, csináljunk egy boltot és egyben egy galériát, ott annyi lesz amennyit mi szeretnénk, és akkor még ezt is lehet majd mondani:Képzeld szívem ma megint egész nap a boltban dolgoztam és úgy elfáradtam :lol: :lol: :lol: :lol:
Le a kalappal ekkora alibit :lol: gratulálok hozzá, a galáriához és az ötlethez is, ha a hölgyek is olvassák akkor nyugodtan moderájátok ki :lol: :lol:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

pfg said:
Nézem a képeket és azon csodálkozom, hogy eddig egyikötök párjának sem esett le .... otthon nem lehet több medence, csináljunk egy boltot és egyben egy galériát, ott annyi lesz amennyit mi szeretnénk, és akkor még ezt is lehet majd mondani:Képzeld szívem ma megint egész nap a boltban dolgoztam és úgy elfáradtam :lol: :lol: :lol: :lol:
Le a kalappal ekkora alibit :lol: gratulálok hozzá, a galáriához és az ötlethez is, ha a hölgyek is olvassák akkor nyugodtan moderájátok ki :lol: :lol:

Eddig csak két hosszú napot tartottunk bent, de máris kezd gyanus lenni a dolog hogy miért hajnalban mentünk haza. :lol:
Bent valahogy megáll az idő.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Gyönyörűek lettek az akik már így két, háromnaposan is!
Egyébként Wabi kusa tálakat nem terveztek a boltba!?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

keymaker said:
Tudod, hogy kisebb akiknál az a gond, hogy hamar elfogy a tér, és ez iszonyat korlátozni fogja a "kibontakozást".
Ezt csak megerősíteni tudom, tegnap este az említett kövekből összeraktam a 35 literes EHEIM Aquastyle nanohoz a hardscape-et . Hát a 250 literes után egész más dimenzió! Ráadásul ez a kocka forma halálra idegesített, nem vagyok hozzászokva, hogy nem tudok oldalirányba építkezni... :mrgreen:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Gyönyörűek a demo akik, látszik a profizmus!!
Minden elismerésem!!! :thumbup:
Elszerettem volna menni, de már 2 hete tüdőgyusziban szenvedek!! :(
Majd legközelebb!! :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Cecska said:
Gyönyörűek a demo akik, látszik a profizmus!!
Minden elismerésem!!! :thumbup:
Elszerettem volna menni, de már 2 hete tüdőgyusziban szenvedek!! :(
Majd legközelebb!! :thumbup:

Ugh, már hiányoltalak is, azt hittem megint valami sokkoló áramütés vagy valami.
Hát jobbulást Tibi, a dolog megvár, csak gyógyulj meg.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

oRphEus said:
tegnap este az említett kövekből összeraktam a 35 literes EHEIM Aquastyle nanohoz a hardscape-et .

Kíváncsi vagyok mit sikerült alkotni. ;) De valóban kínszenvedés ültetni ilyen kis helyre.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Cecska said:
Gyönyörűek a demo akik, látszik a profizmus!!
Minden elismerésem!!! :thumbup:
Elszerettem volna menni, de már 2 hete tüdőgyusziban szenvedek!! :(
Majd legközelebb!! :thumbup:

Jobbulást Tibi. Terraplázára gyógyulj meg ;)
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Cecska said:
már 2 hete tüdőgyusziban szenvedek!! :( :thumbup:

Ettől félek én is.Elkaptam valamit,nem vagyok lázas,se hőemelkedés,randa köhögés.Beszedtem a antibiot,már nem annyira köhögök,csak most a torkom fáj.Vissza mentem dolgozni.Csak nehogy ennél rosszabb legyen.Ott akarok lenni a megnyitón. :)
Nagyon szépek az akvák,jó kis munka lehetett berendezni.Nagyon várom ,hogy élőben is lássam őket.Főleg az opti üveget.

Jobbulást Tibi.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Vagy 3hete beteg voltam beszedtem a gyógyszereket és rá 2napra
elkezdett fájni a torkom!
Ittam 2dl meggypálinkát 50fokost majd 2sört!
Kutya bajom! :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére