• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua Aquascaping workshop április 21-én

Jelzem hogy 21.-e hivatalos munkanap!

Nem bizti hogy tudok jönni! De akkor.

1. talachi
 
Ha 21.-e munkanap akkor én sem biztos, hogy tudok menni.
De azért feliratkozom

1. Talachi
2. Inadsz
 
Akkor én is megkérdem, hogy pontosan mikor kezdődik? Mert szombat sajna munkanap.
Legfeljebb szabit veszek ki.

1. Talachi
2. Inadsz
3. eMZé
 
Én is mennék!
Hány órától tervezitek a startot??

1.Talachi
2.Inadsz
3.eMZé
4.eBalazs
5.svarci2
 
Délután 1-től kezdődik bolt zárás után. Ez a munkanap kicsit bekavart, de nekünk is nehéz belőni egy napot. És mindenképp áprilisban szerettük volna megejteni.
 
viktorlantos said:
Délután 1-től kezdődik bolt zárás után. Ez a munkanap kicsit bekavart, de nekünk is nehéz belőni egy napot. És mindenképp áprilisban szerettük volna megejteni.
Köszi az infót :thumbup:
 
viktorlantos said:
Szétcsapjuk a 180-as stemes akváriumot és új életet lehelünk bele.
A hagyományoktól eltérően most növények újrafelhasználásával építjük meg az új akváriumot

Akkor is lesz szétszedve, vagy már a kitakarított akváriumban kezditek?

Lehet én is mennék ha nem dolgozom.

1.Talachi
2.Inadsz
3.eMZé
4.eBalazs
5.svarci2
6.HoZee
 
Szerintem célszerűbb a növényeket és a benne lévő dekort kiszedni. De mondjuk a talajmunkálatok akár lehetne a workshop része.
 
talachi said:
Jelzem hogy 21.-e hivatalos munkanap!

Fúú,pedig most elmentem volna.Nem tudom megoldani sehogy sem.Dolgozni nem fogunk,helyette délutánig tartó program van a suliban,ahol tanítok.
De tényleg épp fontolgattam,hogy elmegyek. :(
 
Nekem is suli van szombaton, de azért remélem odaérek valamikorra, ha nem akkor sajnálni fogom :/
 
Ugye, rögzítve lesz a workshop úgy mint az előző és megosszátok majd a felvételt?
Nem tudok menni az áthelyezett munkanap miatt, pedig nagyon vártam ezt az eseményt! :cry:
Remélem a közeljövőben lesz még lehetőségem élőben megfigyelni nálatok egy ilyen, vagy ehhez hasonló akvárium telepítését! :)
 
1.Talachi
2.Inadsz
3.eMZé
4.eBalazs
5.svarci2
6.HoZee
7. bandee
8. Tibi

Nekem sikerült lezsírozni a szombatot. :D
 
Megvan a koncepció a fejünkben. Izgalmas lesz. Hétvégén összeszedjük a növényigényeket, hogy jövőhétre betárazva ott legyen minden.

Aki kimarad nagyon sajnálhatja majd. :p ;)
 
Back
Oldal tetejére