• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Genezis

@Jopet mester tudna erről mesélni!
De ugye a tiéd egyszer elkészül?
Őszintén megmondom én is @Jopet akváriumára gondoltam, de nem voltam, olyan bátor, mint Te, hogy megidézzem szellemét.
Már nagyon szeretném ténylegesen elindítani. Erre a következő hét második felében lesz lehetőségem. Addig minden technikai fejlesztést befejezek, valamint olyan növénycsodák érkezne, hogy nekem szinte csak telepítenem kell.
Szeretném fotókkal dokumentálni az eseményeket.
 
:mad:

@kmisi Kettőnk esete közt az a különbség, hogy te legalább dolgozol az ügyön (beszerzések stb.) én meg csak várom a sült galambot. Szóval nálad az előny :)
Amit építettél, azt már most elfogadnám, nekem így is tökéletes.
Ti profik teljesen más szemmel nézitek az alkotásaitokat. Ha egy kő picit más szögben áll, vagy a mintázatok nem tetszenek, akkor addig bűvölitek, amíg azt nem mondjátok, na most jó.
Nekem kezdőnek már az is siker, ha normálisan meg tudom oldani a növények telepítését.
 
Mi. Profik.... na mindegy, hagyjuk is ezt :)
Ez a "más szögben áll" dolog két okból van. Az egyik, hogy ez landscape, egy-egy 4-5 centis kő még egy nagy akváriumban is hatalmas hegyet szimbolizálhat, persze hogy nem állhat akárhogy. A másik hogy, ha a fő tömbök tökéletesen illeszkednek egymáshoz és a perspektívához, akkor a kis kövek már valóban szinte mindegy hogy hogy állnak, de ez nekem még nem igazán megy, most taposom az utat. A növényekkel meg főleg nem vagyok rutinos és hát akkor vissza is érkeztünk a profi kifejezéshez :D
 
Mi. Profik.... na mindegy, hagyjuk is ezt :)
Ez a "más szögben áll" dolog két okból van. Az egyik, hogy ez landscape, egy-egy 4-5 centis kő még egy nagy akváriumban is hatalmas hegyet szimbolizálhat, persze hogy nem állhat akárhogy. A másik hogy, ha a fő tömbök tökéletesen illeszkednek egymáshoz és a perspektívához, akkor a kis kövek már valóban szinte mindegy hogy hogy állnak, de ez nekem még nem igazán megy, most taposom az utat. A növényekkel meg főleg nem vagyok rutinos és hát akkor vissza is érkeztünk a profi kifejezéshez :D
Nézd Gergő!
Az írásom minden iróniától mentesen született. Az a tény, hogy Te, és a hozzád hasonló fórumtagok általában minden témához érdemben tudnak hozzászólni, építő-használható tanácsokat, ötleteket tudtok adni, az feltételez egy olyan tudást, amire én azt mondom p...i (y)
Az én kevéske tapasztalatommal csupán annyit tudok hozzászólni a dolgokhoz, hogy szép, de ebben nincs semmi, ami előrevinne bármit is.
Ezért, ami nekem tetsző bejegyzés, fotó azt a "Tetszik" nyomkodásával fejezem ki.
 
Nézd Gergő!
Az írásom minden iróniától mentesen született. Az a tény, hogy Te, és a hozzád hasonló fórumtagok általában minden témához érdemben tudnak hozzászólni, építő-használható tanácsokat, ötleteket tudtok adni, az feltételez egy olyan tudást, amire én azt mondom p...i (y)
Az én kevéske tapasztalatommal csupán annyit tudok hozzászólni a dolgokhoz, hogy szép, de ebben nincs semmi, ami előrevinne bármit is.
Ezért, ami nekem tetsző bejegyzés, fotó azt a "Tetszik" nyomkodásával fejezem ki.

Gergő azonban nem csupán profi, alapos, lelkiismeretes, hanem szerény is!
Szuper dolgokat készít, és szurkolok is mindkettőtöknek, hogy naponta láthassuk az elképzeléseitek alakulását!
Hajrá srácok!:)
 
Nemrég hozta a futár a csomagot. Nem bírtam magammal, még az irodában fel kellett tépnem a csomagolást.
Egy nagyobb tóra való növény érkezett, gyönyörű, egészséges, friss, ropogós.
Ahogy egy kezdőnek kell, a zacsik feliratozva: növény neve, ültetés helye, kifejlett méret, stb.
Ilyen alapanyaggal öröm lesz dolgozni.
 
Az ültetést kezdve előkészítettem az előtéri Montecarlot, mely három féltenyérnyi adag volt. Ezeket szépen kiraktam tálcára, miközben visszamentem a többi növényt szemrevételezni a kutya egy jókora adagot megkóstolt :oops: Valószínű ízlett neki, mert szépen bepuszilta o_O de még így is rengeteg maradt.
 
Back
Oldal tetejére