• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók az akváriumon túlról

Kint voltunk ma a lányommal megnézni a Dunát. Még 3-4 nap amíg tetőzik, de azért durva, ahogy kinéz a part. Lőttem pár képet, kicsit megosztok Veletek.

8963102046_c34eea4fbc_c.jpg
Itt azért egy kicsit túl lett húzva a "Satu"rácio :cool:.
 
Hát nekem nincs ilyen szuper fotomasinám ,de a topic akváriumon túli fotózásról szól nem tudtam elmenni a dolog felett,és lőttem egy képet a telómmal,mert mostanság Siklós felé járok dolgozni és a nagyharsányi dombnál elhaladva a szőlős ugy néz ki mint egy HC mező:)gondoltam megmutatom nektek is
18885949_6a7b33b7d0e61f7abc6c30951324c7d5_m.jpg
persze életben szebb mint a képen(y)
 
Az utobi hetekben sokat voltunk a päromal kirändulni,es a gepet automatikusan vittem ,ime pär:
Baden-Baden kilätäs a värbol.​
IMG_0651.JPG
Egy to a fekete erdönel(Schluhsee)
IMG_0862.CR2.jpg
IMG_0868.CR2.jpg
Es egy kis inspiräcio.
IMG_0905.CR2.jpg
IMG_0918.CR2.jpg
IMG_0924.CR2.jpg
 
Kösz a tippet, kipróbáltam, de még így sem vagyok elégedett a képekkel. Sárgán ronda, és bármilyen módszerrel szűröm ki, műanyag lesz. Mondjuk a sárga a valós színe, így tulajdonképpen úgy kéne megváltoztatni, hogy valódibbnak tűnjön az igazinál, nem csoda ha nem megy. Legalább arra rájöttem, hogy direkt csinálták ilyenre azt a fránya díszkivilágítást, és ez elvileg szép így.

Index - Belföld - Miért csak egy oldalát világították ki a Parlamentnek?
 
Az elmúlt héten az Istriai térségben voltunk a családdal nyaralni. Számos képet készítettem itt látható az egyik:

15.jpg


Szemölcsös medúzák, a partról fotózva.... sajnos nincs vízálló búvár felszerelés a gépemhez. :) Egy egyed kb 30-35 cm olyan jól megtermett napraforgófej méretű. Abban a térségben ha jól tudom védett élőlénynek számít mivel a víz felső rétegeiben mozog, gyakran akad halászhálókba. Nem egyszer találkoztam velük úszás közben is. A tengerben nagyobb csapatokat alkotva vándorolnak.
 
Aszondja hogy:

ISO 100
F 10
1/125
65.0 mm
Hajnali 6.42

Canon 5D MII
EF28-135mm IS USM

Amúgy egyáltalán nem gépigényes kép, ezeket a fényviszonyokat jól megfogja egy gyengébb vas is.
 
Back
Oldal tetejére