• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók az akváriumon túlról

Hát ott én is megtanulnék... Nem semmi vidék. Meg beállnék statisztának a Hobbit forgatására. Azt is ott forgatták. Gyönyörű helyszínek...
 
Láttam egyszer egy videót, amin bemutatták, hogy a külső helyszínek mennyiben különböznek a mozi verziótól... Hát kb annyi volt, hogy az eredeti tájon nem röpködtek óriás sasok, meg nem voltak ork varglovasok...
Brutál hely nagyon, szívesen kiköltöznék oda én is, ha lenne bebetonozott meló lehetőség. :D
 
Brutál hely nagyon, szívesen kiköltöznék oda én is, ha lenne bebetonozott meló lehetőség.
meló van, csak nem jutsz ki:D
Az idén volt egy projekt, hogy 100 magyar kapott oda vízumot, na ők benne voltak a 100-ba. Amúgy is Oxfordba laktak, úgy voltak vele, hogy mindkettő szigetország:D és ennél messzebb már nem tudnak menni:ROFLMAO:
 
Imádom az őszt... :)

1405030_442051195904852_1671287226_o.jpg
 
Viktor, az eredeti képeimet nem szívesen osztom meg, sajnos túl sokszor éltek már vissza vele :S Ha nem is fórumtárs, bárki más rátalál itt egy képre, ami megtetszik neki és már buktam is.. Egyszer Németországból kaptam egy e-mailt egy teljesen ismeretlen embertől, hogy ő az én fotómat látta egy müncheni bár reklámján...ez csak úgy kivédhető, ha az ember soha sehová nem tesz fel használható minőségben képet :S én alapvetően fotózáson belül leginkább autókkal foglalkozom (az jobban is megy :D) és sajnos az utóbbi időben már azon gondolkodom, hogy hogyan tegyek a képeimre keresztbe watermarkot hogy végre ne lopják őket különböző autós oldalak (és nem kis blogokról beszélek, hanem bejelentett magazinokról). de a képeim látványát egyelőre fontosabbnak tartom, ezért nincsenek még agyonlogózva, de remélem megértitek, hogy eredeti képet nem teszek fel...

egyébként, ha kipixeleznéd, azt találnád, hogy a pohár alja nem a sajátja (ahogy a leírásban is szerepel, először üresen készül fotó a pohárról mert az első dobás után mindent összefröcsög a színes víz) illetve hogy a háttérrel matattam, hogy ne legyen foltos:)
A watermarkot is le lehet takarítani, ha valaki nagyon akarja. PS sok mindenre képes. Egy kicsit visszatartja az embereket ha van rajta.
 
Nekem is tetszik a macsek :)
Támogatom azt az ötletet, hogy csak egy képet tegyen be mindenki. A legjobban sikerültet.:cool:
[Katt a képre]

Winter
by DanielSzente, on Flickr
EXIF: Canon 550D with 50mm 1.8 lens. F3.5 ISO 100 1/125 belső vakuval


Ezt ma csináltam délután a kertben. Sokszor eljöttem már mellette és mindig megfogadtam, hogy fotózok egyet kint, de most sikerült is.

Többi havas kép: 2013 Photos - a set on Flickr
Jó a Flickr oldalad is. Arra is visszatérek majd még....
 
A watermarkot is le lehet takarítani, ha valaki nagyon akarja. PS sok mindenre képes. Egy kicsit visszatartja az embereket ha van rajta.
persze, eltávolítható, de legalább nyomdai anyagot nem tudnak csinálni ebből a felbontásból :)
 
Back
Oldal tetejére