• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók az akváriumon túlról

Persze, Canon Speedlite 580EX II

de ez egy tök sima rendszervaku, ilyen stúdió képekhez igazából elég kevés
 
Persze, Canon Speedlite 580EX II

de ez egy tök sima rendszervaku, ilyen stúdió képekhez igazából elég kevés
Viszont dobálhatnám az epreket a pezsgősohárba :) Kísérleteztem ilyesmivel is, de értékelhetetlen lett az eredmény. Egy modellfotó bemozdult vízzel is élvezhető, ha minden mást jól sikerült összehozni. Az epres fotózás egyetlen pozitívuma, hogy tél közepén telezabálhattam vele magam.
 
Viszont dobálhatnám az epreket a pezsgősohárba :) Kísérleteztem ilyesmivel is, de értékelhetetlen lett az eredmény. Egy modellfotó bemozdult vízzel is élvezhető, ha minden mást jól sikerült összehozni. Az epres fotózás egyetlen pozitívuma, hogy tél közepén telezabálhattam vele magam.
Epres-pezsgős mókához pl. tökéletes ugyanaz a beállítás, amivel én a lángos képeket készítettem, arra ugyanúgy érvényes a teljes leírás, amit csináltam.
 
Ma lőttem néhány képet, íme 2 belőle:

8753520377_577fc10962_b.jpg


8754634362_5b199e779a_b.jpg
 
Nagyon jó kép, szépen látszik a fa. Milyen távolról fotóztad?
 
Kint voltunk ma a lányommal megnézni a Dunát. Még 3-4 nap amíg tetőzik, de azért durva, ahogy kinéz a part. Lőttem pár képet, kicsit megosztok Veletek.

8961912623_f1f4553965_c.jpg


8963102046_c34eea4fbc_c.jpg
 
nem találtam az "akvavízzel öntözött szobanövények topicot ezért ezt a fotot is ide dobom be.:)
2-3 éve vásároltam az állapota miatt leértékelve.Az óta akvavízzel öntözöm csak és évente többször is virágzik.
8988969979_db444ea924_b.jpg
 
Back
Oldal tetejére