• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Codename: Taiwan

Tetra teszttel mérve 4-es a GH-m. Csak RO vizet használok SaltyShrimp Mineral GH+ vízkeménység növelő - 1000 g most csak 9 900,00 Ft - Green Aqua -al visszasózva.
A pH-d hogy áll?

Ha most kellene kaját vennem a taiwanoknak, akkor a GlasGarten cuccokból táraznék be. Kötelező darabok: GlasGarten Bacter AE baktériumkultúra elősegítő - 76g most csak 5 600,00 Ft - Green Aqua és GlasGarten Betaglucan +Immunglobulin 50g most csak 5 800,00 Ft - Green Aqua , ezeket gyári ajánlás szerint használom vagy a fölött. Vehetsz még mellé ShrimpDinner-t, mindegy melyiket, szeretik. Ha minden rendben a garnélákkal, tök mindegy mit adsz nekik, be fogják darálni.:)
Köszi a választ. Hála Istennek minden ugyan az mint nálad. A GH-ra még rámérek, hogy most mennyi utoljára 5 volt. Bacter AE van nekem is azzal etetek is. Van még Spirulina tablettám, JBL Novo Prawn és JBL Novo Pleco. Most éppen Gyermekláncfüvet eszegetnek.
 
Egy totál:
IMG_9319.jpg
 
Tegnap a vízcserét követően letakarítottam az üveget is mert ipari mennyiségű zöld pontalga volt rajta :) az előtérből kiszedtem a HT Japan nagy részét, mert már nem volt szép és akartam egy kis nyitottabb talajrész is. Hátulról majdnem az összes Limariopsist kiszedtem, mert nagyon elburjánzott már és rengeteg mulm-ot összeszedett. Ezután a szűrőt is kipucoltam. Még rendezgetem az előteret kicsit aztán rakok fel képet. A garnélák jól vannak jönnek-mennek. Így már talán többet látom majd őket kicsit.
 
Szia!

Szerintem egy kis forrázott spenót, meg pár égertoboz simán mehet bele, azokért is verekedni szoktak nálam!
 
Tegnap szereztem friss sóskát. Először nem nagyon érdekelt senkit sem, de reggelre azért eltüntették a levél jó részét (az Amano-k :D).
 
Mi újság a taiwanokkal?
Szia! Most nem nagyon férek hozzá az akváriumhoz, mert elétettük a fát, de néha látok egyet. Szaporulat még nem volt. A növényzet már nagyon megnőtt lassan vágni kell már mert nagy a dzsungel.
 
Back
Oldal tetejére