• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Taiwan Riki

Szia, az alomany stagnal 30-40db lehet sajnos nincs szaporulat mostanaban. Elhullas volt egy honapja par darab de 2 naponta csereltem vizet igy megallt. Amigy igazabol minden rendben ennek ellenere valoszinu felszamolasra kerul a crs akvaval egyutt.
 
Szerintem sokunknál ez a helyzet most a taiwan garnélákkal, de hamarosan beköszönt a tavasz, beindulnak a hormonok!
Adj nekik még egy esélyt, kár lenne emiatt felszámolni. Azért egy 40 fős állomány is szép tud lenni!;)
 
Szerintem sokunknál ez a helyzet most a taiwan garnélákkal, de hamarosan beköszönt a tavasz, beindulnak a hormonok!
Adj nekik még egy esélyt, kár lenne emiatt felszámolni. Azért egy 40 fős állomány is szép tud lenni!;)
Nem ez miatt lesz felszamolva. Elcsabultam a sos viz fele, kell a hely a tengerinek. Lehet hogy egy garnelas megmarad, de nem biztos meg. A novenyes es egy garnelas mindenkepp felszamolasra kerul. Az iroasztalomon marad valoszinuleg egy garnelas csak meg nem tusom melyik.
 
Hát, szentgyo szerint a CRS a garnélák királynője, viszont a taiwanok sokfélék, változatosak.
2in1?;)
 
Back
Oldal tetejére