• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 40x30x30 Taiwan nano

És egy érdekességet mutatok, pár hete 1-2 zöld szál felbukkant az előtérben. Nagyon blyxára hasonlított, de nem tudtam mire vélni, mert így még nem láttuk szaporodni. Mostanra már ott tart, hogy egy szép 3 cm magas mező lett belőle. Bárki látott már ilyet?
30624082964_2eb27d2b1c_b.jpgBlyxa japonica by Daniel Szente, on Flickr
30657206563_9d11a2af81_b.jpgBlyxa japonica by Daniel Szente, on Flickr
 
Gyönyörűek a garnélák! Nekem Riccia jelent meg a parvula mezőben, csak úgy, ez amolyan bónuszféle az Amazoniához :)
 
Taiwanok mentek, CRS banda jön, de a kettő közti üresjáratban 5db predátor gyilkolja le a csigákat és mindent ami mozog. :punch:
5-en vannak és kb 12 óra alatt tüntették el a csigák 90%-át, az Anubias összes levele alatt átúsztak már kaja után kutatva és minden négyzetmillimétert tüzetesen átnéznek, mint valami kommandós osztag.:watching:
Fotók nem lettek a legjobbak, plusz fény nélkül csak gyorsban lőttem őket.
31743293164_6d76fd111a_b.jpgCarinotetraodon travancoricus by Daniel Szente, on Flickr
32464298621_0d7bd0bdc2_b.jpgCarinotetraodon travancoricus by Daniel Szente, on Flickr

Megkérnék egy moderátort... Jah az én vagyok.
 
Hova mentek a taiwanok? :eek:

Be a boltba. :) Az utolsó pár hónapban leálltak a szaporodással és az utolsó 20 darabot a héten bevittem a boltba. Tök jó volt végigpörgetni a képeket itt a naplóban, gyönyörű állatok és nagyon szerettem őket. Remélem a CRS-ekkel is sikerem lesz.

pH 6,5 körül volt a legvégén, előlre szórtam új Amazoniát és 6,2 körülre lement, szűrőtakarításkor a matrix helyére teszek be BioRio-t, hogy ott is maradjon.
 
A gömböcök kölcsönbe vannak a GA-ból? Ha a CRS banda megjön, ők mennek vissza?
Nagyon cukik, de garnéla nem szaporodik mellettük, az tuti, viszont 100% csigamentes lesz az akváriumod!
 
A gömböcök kölcsönbe vannak a GA-ból? Ha a CRS banda megjön, ők mennek vissza?
Nagyon cukik, de garnéla nem szaporodik mellettük, az tuti, viszont 100% csigamentes lesz az akváriumod!

Igen, csak rendet rakni jöttek es otosre vizsgaztak. :) mar az elso nap mehettek a csigák nagy részét.

Szerintem nem is nagyon maradna mellettük garnela életben.
 
Lehetne ez egy új szolgáltatásotok: gömbik bérbeadása csigaírtásra!

Nálam a kifejlett garnikat sosem piszkálták, de a szaporulat valószínűleg desszertként végezte, főként a csigamentes akiban!
 
Back
Oldal tetejére